יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

בריאות ותזונה במה קורא נט

חוסננו הנפשי הוא בידינו!

אתר אינטרנט ישראלי יאתר עבורנו את איש המקצוע המתאים לנו ביותר לאחר תיאור מצבנו הנפשי, בתוך דקות ובאנונימיות מלאה

פורסם בתאריך:


 

יוזמה ישראלית ייחודית, פרי פיתוחן של פסיכולוגית ושל רופאה – תסייע לכל אחד מאיתנו למצוא את איש המקצוע המדויק ביותר עבורנו מתחומי בריאות הנפש והרגש, בתוך דקה אחת ובאנונימיות מוחלטת, במטרה לקצר את התהליך ולתווך לנו את סוג הטיפול ואת אופי המטפל המתאימים לנו ביותר, לטובת אחוזי הצלחה גבוהים 

אין ספק שהמציאות הישראלית הפכה כמעט בלתי אפשרית בהיבטים רבים מדי; אלימות במרחב הציבורי, פחד בריאותי מהותי, חרדה כלכלית, בדידות וגם חשש מפני מפגשים חברתיים הפכו את היום-יום לזירת התגוששות מתמדת. 

סאמבאדי הוא אתר אינטרנט ייחודי, פרי פיתוח ישראלי, המבוסס אלגוריתם בלעדי שנועד להתאים לכל אחד מאיתנו את המטפל המדויק לנו ביותר, מתוך מגוון מקצועות הנפש והרגש. האתר מציע אלטרנטיבה פשוטה, יעילה ואפקטיבית למציאת המטפל הרלוונטי ביותר מתוך מאגר של מאות אנשי מקצוע וותיקים ואמינים, כך שכל אחד יוכל למצוא את המישהו הזה שלו, באנונימיות מוחלטת ובמקסימום הצלחה. 

את "סמבאדי" הקימו הפסיכולוגית מיכל יערון והד"ר שלי זיתוני, איך לא - מתוך ניסיון אישי; "הקהילה שלנו מונה מגוון עצום של אנשי מקצוע מתחומי טיפול שונים וגם מאגר אינפורמטיבי שפתוח לרווחת הגולשים ללא עלות ומרכז בתוכו את כל מה שצריך לדעת על גישות הטיפול והמקצועות מהתחום המגוון הזה. זהו אינדקס מקצועי ומהימן שמרכז בתוכו הסברים הכתובים בצורה בהירה ובשפה פשוטה. באתר ישנו שאלון מיוחד שפיתחנו ביחד עם אנשי מקצוע שונים, ומענה עליו יספק בסופו של תהליך קצר, תובנות על המטפל המתאים לנו ביותר – לאור המצב שאותו תיארנו בשאלון". 

היום נהוג שאנשים מחפשים מטפל על פי "טרנדים" או המלצות מפה-לאוזן, והדבר הוביל לכך שאנשים רבים מתחילים טיפול עבור ילדם או עבור עצמם – ובשל חוסר הבנה מקדימה של שיטת הטיפול, וחשוב מכך – חוסר התאמה פרסונלי, כימייה, עם המטפל ושיטת העבודה שלו – התהליך נגמר בכישלון. מעבר לעובדה שבוזבזו כאן זמן וכסף לא מבוטלים -הושקעו כאן גם אנרגיה ומוטיבציה מצד המטופל, ואלה ירדו לטמיון ויצרו חוסר אמון בכל תהליך אפשרי עתידי.    בתום מענה על השאלון הקצר באתר, מגיעים לעמוד שבו הצעות למטפלים שנמצאו מתאימים, ופירוט רזולוציות מהותיות כמו למשל: האם המטפל הזה מתבסס בעיקר על העבר של המטופל או בהווה, האם הוא יותר מאזין או יותר מדבר, ועוד. 

***

למעדיפים מענה אנושי - באתר קיים גם שירות טלפוני, קו האדום, שיקשר את המטלפן למתן ייעוץ ראשוני ללא עלות מצוות פסיכולוגים מיומן, שיסייעו באבחון ובחיבור ללא שהות עם איש המקצוע המתאים ביותר למקרה. בהמשך לשיחת המיון הבהולה יקושר הפונה הטלפוני לאיש המקצוע שלו הוא זקוק. 054-8083806

https://somebuddytherapy.co.il/?gclid=Cj0KCQjw8rT8BRCbARIsALWiOvSWopV-72DnVq3eFWUOX7Hwau8xEjZk6PGm-M_tm_667eruy4VnIMUaAlf1EALw_wcB

***

סאמבאדי הוא אתר ייחודי – יוזמה ופרי פיתוח של הפסיכולוגית מיכל יערון והד"ר שלי זיתוני, נשים שבאמתחתן פעילות רבת שנים, וכן עשייה התנדבותית ומעורבות קהילתית מרשימה. 

מיכל יערון פסיכולוגית ספורט – מחלוצות פסיכולוגיית הספורט בישראל, בעלת M.A  בפסיכולוגיה קוגניטיבית ומנחת קבוצות. עובדת מזה שנים עם ספורטאים הישגיים וקבוצות שונות מליגת העל,  ליוותה את סייקלינג אקדמי ומלווה גם בני-נוער. 

 

שלי זיתוני רופאת שיניים – בוגרת האוניברסיטה העברית. בעלת ניסיון בתפקידי ניהול ויעוץ רפואי בחברת תרופות בין-לאומית. עוסקת בהתנדבות בארץ ובעולם בהענקת טיפולי שיניים לקבוצות בסיכון, אוכלוסיות מוחלשות ובמסגרת עמותות, ומקימת הפרויקט ההתנדבותי ״דאימונד״, אשר נותן מענה דנטלי לילדי הפליטים. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
כמו בכדורגל הכל חארטא
איסו קדוש | 18:29   21.10.20
1
הכל חארטה לא מאמין
אסי גומי | 16:46   21.10.20