יום שני, 10 באוגוסט 2020, כ' אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

אנשים וסיפורים במה קורא נט

חדשות כפר יונה והשרון: פקחים עם לב

על אהבת חינם: יוסף ג'אבר ונסים ראובן. שני סיפורים שונים - תושבי כפר יונה מפרגנים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

על אהבת חינם: שני סיפורים שונים - תושבים מפרגנים לפקחים

מחלקת הפיקוח בכל עיר ובכל ישוב נדרשת לאתגרים גדולים. במיוחד בעת הזאת האתגרים גדולים ומורכבים יותר ויותר.

תושבים שונים שלחו לנו שני סיפורים שונים על אותם שני פקחים.

סיפור ראשון:

בס"ד.
למען הגילוי הנאות, גם אני בין אלה שקיבלו דוחות חנייה על העמדת הרכב במקום אסור. מעצבן... אך יחד עם זאת לוקח על עצמי את האשמה.
מה שקורה בימים האלה, זהו גילוי של ערבות הדדית מן המדרגה העליונה. כפי שרואים בתקופות מתוחות מבחינה ביטחונית וביתר שאת ויתר עוז רואים זאת בתקופה הנוכחית. 
כשפנינו לפיקוח העירוני של כפר יונה, על מנת לקבל אישור לצאת לחלוקת מזון לנזקקים לקראת שבת (עקב מחסור במתנדבים בתקופה הזאת), קיבלנו תשובה בלתי צפוייה ולא מובנת מאליה. מהצד השני של הקו נשמע קול החלטי..."אנחנו נעזור". בפרק זמן קצר, הופיעו בביתנו שני פקחים, ובסבר פנים מאירות, מתוך תחושה של שליחות ברוכה, נרתמו לעזור מתוך ידיעה שבכך מזכים את המשפחות לערוך שולחן שבת כראוי. 
קל מאד להעביר ביקורת על האחרים ולהשמיץ. ובכל זאת, בפעם הבאה שנקבל דוח (מקווה שלא), עלינו לבוא בטענות לעצמינו. ולגבי הפקחים - גם אם עוברות מחשבות לא רצויות, לפחות נדע שבתוך תוכם, יש נשמה טובה ובעת הצורך תמיד יהיו לעזרה. 
תודה לראש העיר שוש כידור כחלון על העזרה ופנייתה לפיקוח.
ותודה מיוחדת לשני הפקחים, יוסף ג'אבר וניסים ראובן על רוח ההתנדבותית ועשייה מתוך דאגה לזולת.
בע"ה שנזכה גם בתום המשבר הנוכחי, להמשיך לקיים אהבת ישראל מתוך כבוד הדדי.

א.ג. (השם שמור במערכת

סיפור שני:

שבוע מבורך ובוקר טוב רציתי לשתף אותך במעשה טוב מלא בנתינה איכפתיות של שני אנשים מצוות הפיקוח העירוני של עירית כפר יונה.

במוצאי שבת שעברה בתאריך 21.3.20 עזרו לנו עם ביתנו זוהרי בצורה יוצאת מן הכלל. בימים אלו, כולנו עוברים ימים לא פשוטים. בצל הקורונה להגיע למרפאה ממש לא רצוי מאחר וזוהרי ילדה שחייה בשני עולמות בתי חולים ובית - ומנסים תמיד לשמור כמה שיותר על שיגרה נורמלית. זוהרי חשה מאוד לא טוב. ניסנו דרך אולין לדבר עם רופא אך זמן ההמתנה היה מאוד קשה לזוהרי שהחליטה שהיא יוצאת בלילה. החשש היה גדול מאחר וזוהרי ילדה לא בריאה ואחרי כמה מטרים בהליכה ממש נימצאת בסיכון. אבל - אולי זה היה נס - אולי השגחה עליונה: בדיוק באותו הרגע שיצאה החוצה כועסת ומבוהלת - מופיעים שני מלאכים מהפיקוח העירוני והחלו לנסות להסביר לזוהרי את מצב הסכנה לצאת בימים אלו, ניכנסו לביתנו מלאים בסובלנות ואהבת חינם. לאחר זמן קצר הצלחנו לקבל שיחה מכוכבית 2700* של קופת חולים 'כללית'. נציין כי לכל אורך הסערה הזאת שעברנו שארכה זמן לא קצר, שני המלאכים מהפיקוח העירוני, לא עזבו אותנו לרגע עד להרגעת המצב. אנו משפחת לוי מכפר יונה מודים להם על עבודתם המסורה - ישר כח. מאחר והיינו כל כך מבולבלים מהלחץ שהיינו בו כשראינו את סיבלה של זוהרי לא שאלנו לשמם. מהבוקר לא נרגענו עד שהצלחנו לברר: יוסף ג'אבר ונסים ראובן. שמחתי מאוד כי לומר תודה היה לנו חשוב מאוד כי מבחינת זוהרי באותו ערב זה היה ממש פיקוח נפש.

נשמח אם תוכל לפרסם ולהודות מקרב לב לשני מאלכים אלו ניסים ויוסף הצדיקים מפיקוח עירוני כפר יונה - המשך שבוע מקסים ומאחלת בריאות לכולם.

משפחת לוי מכפר יונה.

יישר כח גדול

צילום באדיבות א.ג.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: