יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

אנשים וסיפורים במה קורא נט

מסיבת פרידה לחזי יחזקאל

פורש לגמלאות: לאחר 47 שנות עשייה פורש גזבר עיריית כפר יונה לגמלאות. בהצלחה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

מסיבת פרידה לחזי יחזקאל

ביום חמישי ערכה עיריית כפר יונה מסיבת פרידה לגזבר העירייה הפורש לגמלאות - חזי יחזקאל. חזי שרת את תושבי כפר יונה משך 47 השנים האחרונות, במסירות ומאור פנים ותמיד בחיוך וצניעות.

את המסיבה הפיקה המיליה בן שיטרית, מזכירת הגזבר שדאגה לכל פרט ופרט, כולל מטעמים ביתיים כיד המלך וכיבוד קל. את המסיבה כיבדו בנוכחותם: ראש העיר שושי כחלון-כידור, עובדי העירייה, בני משפחה, ראש העיר לשעבר אפי דרעי, מנהל מחלקת תברואה לשעבר רמי ניסן.

הארוע היה מרגש ומכובד. ראש העיר הקודם אפי דרעי ברך את חזי כמו גם רו"ח יעקב זיצר ממשרד שירותי הנה"ח שעבד עם חזי וסיפרו בשיבחו. בסיום האירוע  הוענקה לחזי תשורה מחריטה אמנותית.

ראש העיר כפר יונה שושי כחלון-כידור: -"חזי היקר והאהוב - ברצוני להודות ולהוקיר את עשייתך המבורכת למען העיר והעירייה ומאחלת לך מעומק הלב רוב אושר, שמחה ושפע בריאות לצד ים של רגעי נחת מכל הסובבים אותך ומיצוי מייטבי של תקופת הגמלאות. עיריית כפר יונה ואני עומדים לרשותך תמיד, ובכל עניין ודבר, כבית וכמשפחה. בהצלחה".

המיליה בן שטרית: -"מסיבת פרישה מאוד יפה ומרגשת. חזי התרגש מאוד. רגע היסטורי לראות את עובדי המועצה החדשים והקודמים יחד מעלים סיפורים מן העבר, חוויות לאורך התפתחות כפר יונה לעיר". וביקשה להוסיף: "ליחזקאל היקר - בצאתך לגמלאות אאחל לך שנים של בריאות איתנה ושמחה במחיצת המשפחה. כן יירבו כמוך גזברים ואנשים בישראל. המיליה בן שטרית מזכירתך".

 

תודה מיוחדת לצלם דודי חן שהואיל באתראה קצרה להגיע ולצלם תמונות נפלאות מהארוע

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: