יום רביעי, 25 בנובמבר 2020, ט' כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

אנשים וסיפורים במה קורא נט

על האנשים שעובדים בשבילכם כשאתם בבית

הכירו את מיקי -אדנה ביסט מכפר יונה

פורסם בתאריך:


 

גם בתקופה הנוכחית, בה רבים מתושבי כפר יונה יושבים בבתים, עדיין ישנם נותני שירות שעושים עבודת קודש, על מנת לספק שירות אמין ורציף לתושבי העיר. 

אדנה ביסט עובד בחברת דואר ישראל כדוור  מזה 8 שנים  המחלק  דואר בכפר יונה , מציין שמרגיש כמה עבודת הדוורים חשובה, במיוחד בתקופה הנוכחית .בימים אלו חלוקת הדואר נעשית תוך הקפדה מלאה על חבישת מסיכה וכפפות.

 

אדנה ביסט מספר על עבודתו: "מאז ומעולם יש לדוורים קשר טוב עם הקהילה ואין אחד שלא מכיר את הדוורים בעיר. בתקופה הנוכחית יש לזה משמעות יתרה מאחר ואנשים מבוגרים לא יוצאים מהבית ואנו האנשים היחידים לעיתים שהם נמצאים איתם בקשר. זה מאוד רלוונטי לקשישים ולאנשים חולים או כאלה שנמצאים כעת בבידוד ואנו מביאים להם את דברי הדואר מעבר לדלת ודורשים בשלומם. זה חשוב מאוד לאנשים שלא נפגשים כעת עם בני משפחתם וכך אפשר לוודא שהכל בסדר עם מישהו בצד השני של הדלת . אנחנו עובדים כעת  במשנה זהירות ומוסרים  דברי דואר רשום וחבילות לנמענים עד בתיהם אך לא ישירות לידיהם. אנו מקישים  על הדלת וממתינים שהנמען ישיב ואז מודיעים לו שיש עבורו דבר דואר שאנו משאירים בפתח ביתו ומצלמים את דבר הדואר שהנחנו  כאסמכתא למסירה. אנו זוכים להערכה רבה ולתודות רבות של לקוחות ששמחים על כך שהם ממשיכים לקבל את דברי הדואר שלהם. זה מחמם את הלב".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
מיקי בן אדם טוב מאוד
יוסף עדס | 09:57   03.04.20