יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

אסטרולוגיה במה קורא נט

אסטרולוגיה-אודי ברגר

תחזית שבועית

בין התאריכים 30.11-8.12.2018

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אודי ברגר

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים. לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי. www.astrologia.co.il

 

השבוע המצב הכוכבי שוב ממזל אתכם ואתם צפויים לתפנית חיובית מפסימיות לאופטימיות- במישורים שונים. גורמים תעסוקתיים מחכים מכם לתגובה וזה הזמן להוריד היסוסים ולהחליט ''ללכת על זה''. הבית עומד מאחורי עמדתכם הרגשית בתחום הזוגיות ובתוכניות הכלכליות. רעננו מחדש את קשת החברים והידידים שלכם. געגועים למה שהייתם בעבר תוקפים אתכם ללא רחם, אך השבוע....קצת פחות. הזמן לחפש דרכי התייעלות בנוגע לעבודה, או עסק או בלבחור מגמת לימוד והתמקצעות חדשה. אתם מאוד מבולבלים בנוגע למיקומכם בתחום הבין זוגי. הנשואים הוותיקים: הזמן להוסיף זמן איכות לילדים, ולחינוכם, הזמן גם לראות את הצד השני של אנשים אותם פסלתם בעבר. ענייני סחבת: משפט, זכויות תביעות או צפייה לתשובה חשובה וגורלית עומדים על הפרק.  

השבוע אתם במיטבכם כי מצב הכוכבים טוב וממזל...וכדאי לכם לנצל הזדמנויות שבתחומי: הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. חלק מכם יבקש לגשר בין פערים חברתיים ואישיים, וחלק אחר יבקש לרענן קשרים משפחתיים קרובים שעם הזמן התרופפו. בריאותכם הפיזית הכללית חוזרת אט אט...למיטבה. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש ומחבלים בבריאותכם הנפשית. שימו לב בימים אלה לדמות המחלקת ושחילקה אתכם את החיים בנאמנות, הזמן לתקן את המעוות. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק מרתיעים. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו השבוע וכרגיל הילדים יישארו... הנחמה היחידה שלהם. הזמן להתקרב לצד הרוחני ואולי גם לצלצל לאנשים היכולים לייעץ לכם להחליט במישורים כלכליים ורומנטיים.

השבוע תופתעו לקבל משוב חיוכים ועזרה מכווני: עבודה, רומנטיקה ומידידים ישנים וחדשים כאחד. זמן לצאת שוב וליהנות ממקומות הקרובים לים ולטבע. ענייני ירושות או לכספים המגיעים לכם מעיבים על תחושת האחדות. שימו לב לאדם...שאולי קצת שכחתם מאחור. בכול מקרה כדאי לכם לחפש את הגורמים או את 'כפתורי העזרה החיצונית' שיכוונו ויעזרו לכם להגיע אל השמחה ואל האושר. במשפחה בבית ובעבודה אתם מתהלכים בתחושה שלא מבינים את עמדתכם. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים, הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק מרתיעים ואתם בתחושה של כאילו מסרבים להגיע אל סף הכרעה. רגעים יפים בחברת בן/ת משפחה יקר/ה. הזמן לשקול את המאחד והמפריד ולשאוף לשוחח על כך. 

השבוע שלכם מוקדש לאהבה ולקשר לאחד ההורים וגם לילד/ה. הצד הרגשי טעון מאוד בכול הקשור לפגיעה המתמשכת בכם. אתם מאוד כואבים את איבוד הדמות אליה נקשרתם במשך שנים. הפנויים יחפשו את שביל הזהב בנוגע לחיי זוגיות, אך יאבדו את דרכם בסבך הבלבול והרגשות. אתם מבלים בחברת המשפחה. מישהו ממתין ומתגעגע ושלא נתתם לו את תשומת הלב הראויה. הזדמנות לכסות את חובכם בבנק או כלפי גורם אחר. הפנויים: דברו בנועם ובנחת וזה עשוי לצמצם את החיכוכים בתחום הרומנטי. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת כדאי לפתוח את הפה...ולהעז. הרגשות צפים ועולים בנוגע לעוולות העבר. אתם מחכים לתשובה ביחס לעתידכם המקצועי.

אתם מחפשים את עצמכם מתוך תחושה שאיבדתם את דרך האהבה. הלחצים מכווני תעסוקה מוציאים אתכם מדעתם. הפנויים: הצעה רומנטית בלתי צפויה-בין שישי וראשון.. אל תסמכו רק על הנס, הזמן לפנות לייעוץ בתחומי: לימודים, מגורים ובתחום הזוגיות. מסר חיובי מבן/ת הזוג ברביעי. מי שלא מצא עבודה הולמת, זה השבוע לחפש אותה דרך האינטרנט. השבוע בבית ובזוגיות: אתם עדין נותנים יותר מאשר אתם מקבלים מאחרים. חשבונות נפש ומרירות מצטברת גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה. שאלות לגבי המצב הכלכלי עולות בעוצמות גבוהות ומכאיבות. נושא המגורים עדין מעסיק אתכם עד למעל הראש. ביום חמישי: הצד הרומנטי יעלה יפה אבל בהמשך שוב יעלו סימני שאלה גדולים. 

השבוע אתם יותר מידי רגישים למה שאחרים יגידו, זכרו: אל תחשבו רק עם הלב מומלץ לחשוב...גם עם הראש. אתם עוזרים להורים לבד ואף אחד מהמשפחה לא ממש עוזר לכם בכך. בעבודה תרגישו שוב שאתם מנוצלים וכשוקלים לעזוב. הזמן לראות את הטוב בבן/ת הזוג גם אם אתם כועסים וכואבים. הזמן לחפש עבודה חדשה וללחוץ על קידום, אסור לכם לוותר על כבודכם במקומות עבודה. הורידו את מעטה הקשיחות כלפי בן/ת הזוג, ושחררו את יונת השלום שבכם- השבוע זה עשוי לעזור. מוסדות יקשו עליכם את החיים, וענייני זכויות או ירושות, יכניסו אתכם לבלבול. עצמאיים: נושאי מכירות יתקעו שוב, אלא אם תצאו ביוזמות ובמסע פרסום נרחב.

הפגינו השבוע את עוצמת העשייה בנוגע לשלום בית, בקרב חברים ובני משפחה. ענייני מגורים ממשיכים להדאיג. למחפשים עבודה או הסבה, זה הזמן לחפש מידע שימושי באינטרנט. לא לשכוח את נושא הפוריות וחינוך הילדים. רגעי נחת דלים אך מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה בנושאים הכואבים שבחיים. הקפידו השבוע לעשות בשביל עצמכם ותצליחו עד מעל למשוער. שישי שבת ראשון רגעים מרגשים בקרב המשפחה. ההתחלות בתחום הרומנטי נעצרות. לפנויים: חפשו באמצעי התקשורת והאינטרנט אחר אלטרנטיבה אחרת. הנשואים סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל אתם רואים בזה חוסר טעם, לאחר שנפגעתם קשות. הפתעות קטנות וחיוביות מכוונים בלתי צפויים. 

השבוע הרגשות תקועים בבן/ת זוג בגלל בעיות אגו, המוכרים...לכם היטב. הזמן אתם מתלבטים בין שתי ברירות: באם להחליט החלטות בנוגע לתחום הרומנטי גם אם זה במחיר גבוה מידי, או אם כדאי לשבת...ולשתוק. אתם שוב מגלים שמערכת היחסים המחודשת מתערערת עם בני המשפחה. נושאי לימודים זזים לכוון החיובי. יש לכם שאלות רגשיות בתחום העבודה והזוגיות. אנשים מדברים אתכם על פערים הנוגדים לתפיסת עולמכם אך אתם מתעקשים שבן/ת הזוג י/ת/זום את הקרבה המחודשת. הרווקים ירגישו כתקועים באותו מקום בדרך... לשביל הזהב אל לב האהוב/ה. הזמן לתכנן מהלכים כלכליים. הזמן לרסן את הכעסים הישנים ולגשר על פערים רומנטיים – שנערמו לאורך השנים.

נושא התעסוקה השבוע סביר ועולה בסולם החיובי באופן הדרגתי לעומת התחום הרומנטי העולה והיורד. הבדידות מטרידה אתכם אך כבר החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. טיפ: התרכזו ביכולותיכם הדיפלומטיות להניע את בן/ת הזוג לשתף פעולה מזווית רגשית אחרת, אתם אמנם במיטבכם אך שוב לא יודעים לתמרן ולרתום זאת לכוון ההצלחה. בהמשך השבוע אתם מתחילים לארגן טוב יותר את התקשורת שלכם בנוגע: לאהבה, עבודה וביחסים אישיים. ההתנגדות הסביבתית לדעתכם תצטמצם לכדי מינימום. הבודדים יחפשו להתרגש ואת מקומם במסגרות חוץ משפחתיות, זאת ובגלל 'הקצרים' האחרונים עם בני המשפחה הקרובה. אתם עומדים בתשלומים השוטפים. נושא המגורים יעלה שוב על הפרק.  

השבוע אתם ממשיכים לקבל אהבה ממי...שממנו אתם מתרחקים, לעומת זאת בן/ת הזוג הרצוי/ה מתרחק/ת מכם כמו מאש ללא הסבר מספק, שקוף וצלול. במישור התעסוקתי, אתם חולמים על קידום נוסף על זה שכבר הושג אך גורמים רעי לב יצננו מיד...את הצפיות שלכם. גורם חתרני ינסה לערער את ביטחונכם. רגשות לכוון העבר ממשיכים להעסיק אתכם כעת וגם בחורף הנוכחי. אתם לא מסוגלים לשכוח תמונות רומנטיות שאבדו לכם... מזמן. הזמן לחשוב בכוונים חברתיים הרבה יותר מאשר בשבועיים שחלפו, עשו כן ומהר מאוד תקצרו את... תבואת- האהבה. הפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/ת הזוג ביחס להתחייבות. הפגינו ביטחון בקסמכם האישי...ומובטח לכם שלא תצטערו על כך.

התרכזו השבוע בתחומים רגשיים החשובים לכם, תפסיקו להשלות עצמכם שאתם יכולים לקום...ולעזוב מפני שעמוק בפנים אתם יודעים שבלעדי האדם אותו אתם... אוהבים אתם לא מצליחים לתפקד כראוי. שוב עולה נושא המגורים, זאת ולאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה. פגישה גורלית חשובה באופק הקרוב והיא קשורה לעתידכם הרגשי והכלכלי- כאחד. אתם צריכים להקשיב לעצות חכמות מאנשים מקצועיים. אל תתפלאו השבוע להיווכח שעדין בן/ת הזוג לא חזר/ה. משהו הקשור לעבר הרגשי עדין ממלא אצלכם חלק גדול וחשוב. אין לכם כוח להתמודד עם משפחה וביקורת, יחד עם זאת אינכם מעיזים להטיח את שיש לכם בלב פנימה. אתם ממשיכים לדאוג לבדכם לבני המשפחה הקרובים- נפשית ואולי גם פיזית.

מרבית ימי השבוע יוקדשו לתקון יחסים רעועים עם הסביבה הקרובה. בעבודה ינסו לגלות קצת יותר הבנה לצרכים שלכם. הזמן לנקוט גישה החלטית ואסרטיבית על מנת לקבל את שמגיע לכם, ולהגיע ביתר מהירות לעשיית צדק עמכם. הנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה, אך גם הדגש יהיה לדאגה להצלחתם. התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש תצית תקווה חדשה השבוע בקרב הפנויים. שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה, אל תעמיסו יותר מידי על עצמכם. זהירות במקום התעסוקה: מפני שבעבודה אתם עלולים להפגין כעסים מעל המידה...ולכפי האנשים הלא נכונים...דבר שעלול להזיק לכם לטווח הארוך יותר.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: