יום שלישי, 02 במרץ 2021, י"ח אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

אסטרולוגיה במה קורא נט

אסטרולוגיה-אודי ברגר

תחזית שבועית

בין התאריכים 16-23/12/2018

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אודי ברגר

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים. לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי. www.astrologia.co.il

 

בעלי העסקים והיוזמות האישיות: אתם מגלים שרמת התפקוד העסקי שלכם ירודה כולל מצבי הרוח המשתנים - הם בגלל הפגיעה הממושכת מעולם הגברים. אתם מסרבים לקבל את המוכתב. הישארו טבעיים היזהרו ממשחקים. אתם חשדנים בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג אבל העובדה שאתם עדין אוהבים...מרגיזה אתכם. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. הרגשת כבדות בתחום הקריירה. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת. למתאמצים מאוד: סיכוי כפול למצוא עבודה- דרך האינטרנט. כל שחיפשו אהבה עד כה ונחלו אכזבה שמורה להם ההפתעה.

אני צופה לכם למצוא את שביל הזהב בנוגע ללבטים בשטח האהבה ובקבלת השונה וזה אומר כי התחלות חדשות או פיוס מיוחל קרבים והולכים לפתחכם. אתם חשים את הלחי הקרה של המציאות ומגלים לצערכם שוב שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם. אתם חוששים להישאר ללא אהבה לה אתם זקוקים. אתם שונאים משברים רגשיים שאותם אתם עוברים בדרך כלל, באופן קשה. השבוע אתם מחפשים את עצמכם באמצעי התקשורת ובאינטרנט. אתם עושים השתדלות גדולה, ומשקמים צעד אחר צעד את הצד הרגשי שלכם, כי הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים, ולעומתם הפנויים רגשית: הזדמנות נדירה למצוא אהבה, וזה הזמן לטפח את הצד החיצוני ואת ביטחונכם האישי.

רמז מכוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לכדי למבוכה, מצד שני תגלו שאתם מתגעגעים למגעהקטיפתי של האהבה שפעם המיסה את מלחיי הלב. האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לעשייה ומשם להצלחה. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל שיחות הצ'אט, הטלפון או במפגשים המקריים - במסגרות שונות. בשורה משמחת עומדת להתגשם לכם בצורה של הזדמנות פז להכיר אנשים מעניינים. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחכמה. הרגעים הכי יפים יהיו לכם ברגעים בהם תהיו...לבד ועם התוכניות הפרטיות שלכם בכיצד לכבוש את העולם... ואת חולשותיכם. 

השבוע אתם רוצים לנהל את העולם ומחפשים פרטיות. חפשו היכן אתם טועים כדי להבין מדוע אתם מתמודדים לבד...ולמען כולם. הנשואים השבוע: יש לכם מעט יותר כוח להתמודד עם הכעסים הישנים בגזרת הזוגיות. אם לא הולך לכם בלרדוף....קחו פסק זמן מהחיזורים אחר בן/ת הזוג אותו אתם אוהבים. הדחפים לפתוח עסק עצמאי עולים לכם לראש, מדי פעם. תכניות חדשות עומדות לצאת אל הפועל, והן מגבירות את החשש מנפילה כלכלית. הזמן לפרסם את השרות שאתם רוצים למכור. תחום הטיפוח מושך אתכם וזה בא לידי ביטוי בעיצוב הבית או בלחפש קורס בתחום העיצוב והיופי. מכשירים אלקטרוניים מושכים אתכם ואתם נשאבים לעולם האינטרנט בדרך כלשהי.

תחום הלימוד והרחבת האופקים מעניין אתכם. הילדים, החברים, או המשפחה מתכוננים לנסיעה למקום רחוק ואתם קצת מודאגים. הזדמנות פז לקידום בעבודה, שוב מתרחקת מכם. חיים חדשים קורצים לכם...אבל הקשר הרומנטי קושר ומגביל את תנועתכם. הקפידו לשמור על הקיים אבל זה לא מונע מכם לחלום על העבר ולערכיו הכלכליים והרומנטיים. חייכו יותר ואל תשאלו מדוע העולם כול כך אכזר. תמחקו את תמימותכם, השתדלו לבצע את התיקון הרצוי באופייכם על מנת להתמודד עם...החיים. בחיים. הנשואים: התחשבו בבן/ת הזוג, שמרו על כבוד הדדי במערכת הזוגית ארוכת השנים. השבוע אתם מגיעים לפרשת דרכים בהקשר הנישואין. אסור לכם לפעול על פי הלב ולהיות ניזונים מהבטחות שווא, מחוץ...לבית. 

אתם עם יותר אנרגיה ומחייכים לאחר התקופה הקשה האחרונה. הגיע הזמן שתעניקו לעצמכם חופשה קצרה ותכננו את הטיול הגדול יותר וזה נכון יותר מבחינתכם לצאת לדרך בחודשים יוני-יולי הבאים. אתם זקוקים לאוזן קשבת בבעיות הקשורות למשפחה ולילדים. זוגות וותיקים: אתם מנסים לשפר את הזוגיות אך ללא הצלחה, תחושת שעמום ותסכול עלולה לתקוף ולגרור אתכם למריבות בלתי רצויות. הקריירה: תסבלו מחוסר מנוחה בעבודה. בא לכם לפעמים לקום ולעזוב, ממליץ שלא להתפטר טרם שמצאתם עבודה טובה אחרת. מומלץ לבלות בחברת חברים אבל בתנאי שלא תפלטו דברים שלאחר מכן תצטערו... על כי נאמרו. אתם חושבים על מגורי קבע או על שיפוץ המבנה בו אתם מתגוררים. 

המועסקים השבוע: השתדלו להימנע מתגובות חריפות כלפי הבוסים שכן הממונים עליכם פוקחים עליכם עין בוחנת. מכר חדש או חברה חדשה תכנס לחייכם בהפתעה. בני המין השני יוקסמו מכם, וזאת עד כדי שתקבלו הצעה מפתה ומעניינת. הנשואים יחייכו קצת לאחר המריבה האחרונה. הורידו כעסים מיותרים כלפי אנשים שלא באמת אתם שונאים. הזמן ללמוד את סודות האינטרנט ולחפש שם אוצרות רגשיים וכלכליים. בני מזל מאזניים הם מזל- אהבה שבאו לעולם: לאהוב, לסלוח ולתת אבל לצערם השבוע ניצוצות ההבנה מצד בן/ת הזוג שוב נעלמים כלעומת שבאו. זה אומר שסוף השבוע שלכם יהיה עצבני במיוחד ומלא בניסיונות כושלים לאזן את מה שליבכם... מבקש.  

השבוע נוצרת האפשרות לפשרה בתחום הזוגיות. חפשו את הדרך הדיפלומטית, למרות שניסיתם זאת בעבר ונכשלתם. בימים אלה אתם לא ממש מבינים ולא קולטים את הריקוד האינטימי של החיים לכן אינכם מסוגלים להבין נוסחת הטעות שלכם. רגעים קשים בנוגע לילדים יכריעו שוב את הכף לטובת הישארותכם בבית. אתם חשים שגשר הפרק השני מתנדנד לכם מתחת לרגליים, אבל בכול זאת לא נוטשים את הקיים. הזמן להדוף ניסיונות התערבות בעניינים האישיים שלכם. אתם ממשיכים לנהוג בטוב לב ולצערכם אינכם מקבלים הערכה. אתם חשים שאין דרך לימים של... פעם, הייתם קרובים לקפיצה הגדולה ונפלתם. אתם צריכים ייעוץ על מנת לקבל חילוץ- מתקיעות זוגית.

שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. השבוע תבחינו בנקודות אור, בתחום הכלכלי. הדרך ללב אחרים יותר קצרה. הדגש שלכם  יהיה על חשיבה זהירה ונכונה, כספים, קריירה, רומנטיקה ועל הבית. יש בכם יכולת להבחין בין העיקר לתפל. אתם עדין לא מצליחים להחליט, מה לעשות בהקשרי מחויבות. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות. השבוע מבולגן מבחינתכם. השתדלו שלא לקחת ללב יותר מידי. השבוע העולם יראה בעיניכם כאפרורי ועוין. אולי תזכו למעט נחמה בחיק בן/ת הזוג, אך סביר להניח שתחושה זו לא תרפה. נושא הכספים ימשיך להעיב. הזמן לחפש קידום בנושא התעסוקה.  

רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת. למתאמצים מאוד: סיכוי כפול למצוא עבודה, דרך האינטרנט. כל מי שחיפשו אהבה עד כה, נחלו אכזבה, אבל השבוע שמורה להם, ההפתעה החיובית. השבוע אתם מחפשים את עצמכם באמצעי התקשורת ובאינטרנט. אתם עושים השתדלות גדולה, ומשקמים צעד אחר צעד, את הצד הרגשי שלכם. הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים. בעלי העסקים והיוזמות האישיות: רמת התפקוד העסקי שלכם ירודה. עמוק בפנים אתם מסרבים לקבל את המוכתב לכם. היזהרו ממשחקים אסורים ומשקרים לבנים...בזוגיות מחייבת. הפנויים ימשיכו לחשוד בן/ת הזוג עובד/ת עליהם בעיניים. שתפו אחרים במחשבות ובלבטים האישיים, חפשו ייעוץ אישי ברוב התחומים, בעיקר בתחום הרגשות.

השבוע הברכה טמונה אך ורק במעשי ידיכם, נטרלו את הלשון שתהיה קצת משוחררת. הזמן להבין את שרוצים מכם בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. התחשבו באלה שאוהבים אתכם, גלו הבנה לבן/ת הזוג המחכה להפתעה ולהבעת הרגש...מצדכם. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה או לשפר את הקיים. התרחקו מהימורים מכול סוג ועניין. שמרו סודות מאנשים זרים, בעיקר במקומות עבודה. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. אתם מעיזים ליזום וקופצים מדרגה במה שנוגע לקריירה. בשטח האהבה אתם מגלים... שרק מצופים של אהבה אחרת מצילים אותך מאהבה עכשווית מאכזבת. הנשואים והרווקים התקועים: צלצלו ליועצים כדי להתייעץ באופן מקצועי. אתם חשדנים בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג.

הזמן לייעוץ בנוגע לקריירה ולזוגיות. אם אכן שלחתם קורות חיים בזמן ועקבתם אחר התגובות, מצאתם את ההזדמנות לתעסוקה מתאימה. אתם מחפשים את האוהב/ת והמיטיב/ה, אבל עדין לא עושים מספיק למצוא אותה, גם לא הולכים למקומות הנכונים בהקשר זה, אחת הסיבות היא בעובדה שאהבה וזיכרונות אינם נשלטים, ויש להם רצון משל עצמם. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק, נמצאים...כשצריך אותם. הזמן לקחת עצמכם בידיים ולסמוך על עצמכם. צפייה לתשובה גורלית במישורים בריאותיים, מוסדיים ואישיים. התקועים במערכות יחסים חייבים לשבור את מעגלי הטעות החוזרים על עצמם, יחד חייבים להבין שהחיים זה לא רק דבש והמריבות הקטנות הן הסוכר והבוטנים מעל עוגת האהבה

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: