יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

אסטרולוגיה במה קורא נט

אסטרולוגיה-אודי ברגר

תחזית שבועית

בין התאריכים 22.02-28.02-2019

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אודי ברגר

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים. לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי. www.astrologia.co.il

 

השבוע אתם יוצרים התחברות לביטחונכם העצמי ולאסרטיביות המאפיינת אתכם משחר לידתכם כילידי מזל טלה. זה אומר שמומלץ לגייס עכשיו את האנרגיה הדרושה שתוביל אתכם לביצוע מהלכים ולקבלת ההחלטות הנכונות עבורכם. בעבודהזהו שבוע של לתת גז ולקרוע את כביש החיים בכול המישורים. בעסקים ובתחום היוזמה וההשקעה: מומלץ לפעול בזהירות יתר אחרת תאבדו את מרבית השקעתכם בבורסה ובכול תחום אחר. השקעתם באהבה ובילדים אך זהו יש מזל בכוכבים שעליכם לנצל למטרות אחרות שחשובות גם הן. הזמן 'לפרסום חכם' לקראת האביב. לתקועים: חפשו דרך למצוא שינוי בתחום הקריירה. פנו ליועצים בעלי ניסיון בעיקר בנוגע לקריירה ולזוגיות. הסיבוב האחרון עם האהוב/ה שוב מ/אכזב...ובגדול.

השבוע אתם דואגים להורים ולקרובי משפחה אחרים שעשו ועושים למענכם ביחסי גומלין הראויים לשבח. כספים מעוכבים ישתחררו לקראת סוף השבוע הבא. האנרגיות הטובות מושקעות בילדים באחיינים או בנוגע לעמדתכם בנוגע לכול אלה. חלקו את כוחכם בין עבודה למשפחה. כושר החלטתכם ירוד ביחס לתחום האהבה והמגורים. סכסוך מתמשך בעבודה יוצר בכם פחד מפיטורין. אתם מגלים שבריאותכם מושפעת מלחץ נפשי. הפנויים: תחושה ארוכה של תקיעות בתחום האהבה יוצרת בכם מועקה ותסכולים. מזג האוויר תוקע את היוזמות המחכות לצאת לדרך-מה המון זמן. קחו פסק זמן מהחרדות אודות רישיון או מסמכים או כול מה שקשור למוסדות ולזכויות המגיעים לכם מכוונם. הבדיקות האחרונות יצאו מעולות.

השבוע נפתחות אפשרויות כוכביות חיוביות ונטולות השפעה מזיקה של נסיגת כוכב מרקורי, נצלו אותן עד לסוף החודש הנוכחי. יש אנשים הרוצים בטובתכם, הקשורים לחברים ולמשפחה, שימו לב אליהם. שבוע בו אתם קצת סובלים בנושאי: ההימורים, העבודה ובתחום הרגשי. אתם מרגישים בצורך להציב גבולות בפני המשפחה בנושא גבולות החופש להחליט ובעשייה החופשית מהתנגדות או מביקורת- שמעבר להחלטה. בתחום התעסוקתי אתם מבולבלים וצריכים להיזהר, בנוסף- אל תתנו לאחרים לנצל את תמימותכם. חפשו עכשיו פרצה בתחום הקריירה בטרם רטרו מרקורי יאיים לקחת אתכם ...לאחור. בכול מקרה - תזוזה כלשהי בנושא הקריירה תעורר בכם תקווה לעתיד לבוא. בריאותכם עדין מושפעת מלחיצות נפשית ממושכת.

אתם מכינים עצמכם נפשית...ומתארגנים לניתוח או כול דבר הקשור לקבלת טיפול העשוי לשפר את תפקודכם ומראכם החיצוני. אל תתנו לעצמכם חופש לפגוע באלה שכביכול עוצרים אתכם מלהתקדם, אל תאשימו אחרים בכול קשת הכישלונות שלכם, אלא שבו לרגע ועשו 'חשבון-נפש'' נוקב עם עצמכם ותחשפו את רשימת הדברים שיחלצו אתכם מהמבוכים... האחרונים. זכרו שאתם עוברים משברים רגשיים, בצורה הכי קשה, ביחס לשאר בני גלגל המזלות. השתדלו להימנע מרגשות קינאה מיותרים. במסגרות לימוד וקריירה אתם עדין זוכרים וקצת פגועים מכוון המתנגדים לכם, אבל לאחרונה פיתחתם... חסינות מפניהם. חפשו את דרך השלום במסגרות כובלות, ואת דרך החיזור וההבנה מול בחיר/ת ליבכם. חפשו יועצים טובים.

השבוע אתם כועסים ללא סיבה הנראית לעין. אלה המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים חייבים לדעת היכן הם עומדים בקשר. הילדים נותנים לכם את הכוחות להמשיך והם אלה שיהיו במרכז מבחינתכם. הנשואים- האו המחויבים: רגשות עזים כלפי בן/ת הזוג שוב יתקלו בחוסר היענות טוטאלית. הקריירה:  אתם מוציאים רעיונות אל הפועל לגבי תחום תעסוקתי חדש או 'באותו עניין'...שנשענים על עשייה מתוך "הלב והכיף''...והפעם שלא מצורך קיומי-ומלחיץ. ימים שני –חמישי: דברים שנאמרו בהיסח הדעת יעלו בכם זעם טיפשי ומיותר. סוף שבוע: אתם עשויים למשוך את בני המין השני בקסמכם במהלך בילוי מחושב. מישהו שלא חשבתם שיצור קשר... פתאום יעשה זאת ויתנצל ישירות או באופן עקיף. 

השבוע תרגישו את המכשולים הישנים בנוגע לעבודה ולצד המשפחתי- רגשי.פיתוי גדול מסתורי או נסתר ניצב בדרככם, מצד שני ייתכן שהוא בא לכם...בדיוק בזמן.תקבלו רמזים או הצעה לנסיעה ממחזר/ת- אבל... תדחו אותה על הסף.שתפו את חברכם בחוויות הקשורות לחיים האישיים שלכם. פתחו את הפה ולהביע את עמדתכם, בקול צלול וברור. דאגות ביחס לירושות או לכספים, המגיעים לכם. מישהו יבקש את חברתכם בדרך 'עקומה' ומלחיצה מדי. יזמים: לפניכם הזדמנויות בתחום העסקי, אשר תצית בכם תקווה מחודשת. אתם זקוקים נואשות להתנסויות חדשות, להתרעננות, לחופש ולהרחבת אופקים. הזמן לתכנן את הטיול הבא. המרגישים כתקועים בכול המישורים, חייבים לפנות לייעוץ אישי.

השבוע השתדלו להיצמד לעצה קטנה: אל תתנו לעצמכם להיסחף אחר אשליות שווא בנוגע לאהבה, קחו את החיזורים בפרופורציה. השגיחו על צעדכם בנוגע לאופן החיזור של בני המין השני כלפיכם. הלחץ הרומנטי מכיוון בלתי-צפוי ממשיך להטריד את מנוחתכם בסגנון הכלה...מאיסטנבול. הנשואים והמחויבים ייהנו מהקשבה נדירה ביניהם. בעבודה: ההבטחה לקידום לא באה לידי ביטוי והקשר הערכי המפרגן לא מסביר פנים כמו פעם- ומעלה לכם את הכעסים הישנים. התייעצו רק עם חבר/ה שהוכיח/ה עומק סנטימנטלי והזדהות אמתית בכאבכם. מישהו או חברה או חברים יכירו לכם את הצד היפה של החיים. הקשיים בתחום הלימודים והעסקים, נוטעים בכם חרדות מן העתיד לבוא. עצמאים: הזמן לייעוץ.

השבוע לא בא לכם להשקיע יותר מידי מאמצים בעבודה וזה יוצר תחושה של תלות והתחמקות מהמטרות שאחת מהן הייתה להצליח ולהתקדם.עליכם לשפר את המצב על ידי שינוי גישה והרגלים שמושרשים עמוק בנשמתכם.שלישי: אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. רביעי: אתם מתוסכלים בעבודה. ההבטחות לשיפור התנאים ולקידום אישי שקיבלתם- אפופים בערפל. תחושת חוסר הוודאות לגבי עתידכם הכלכלי מותירה אתכם במצב רגיש. הזמן לחזר ביתר מרץ ואהבה אחר בן/ת הזוג- בעיקר... משנים עברו. שמרו על בריאותכם, אל תשמרו הכול בבטן. ספרו לאחרים עליהם אתם סומכים.

השבוע אתם צריכים לעצור ולחשוב איך לגרום לאחרים להעריך את שצברתם- רגשית וכספית כאחד. חשדות כלפי אלה שנתתם בהם אמון, עולים שוב על הפרק ומעלות את רף הכעסים מחדש. סוף שבוע סוער מבחינה רגשית מפריע את השקט, אבל אל דאגה מכיוון שתגיע עזרה מכוונו של מישהו שינסה לגשר בין הצדדים היריבים. קריירה: יתברר לכם שוב שהמפתח להצלחה היא העוצמה החסומה הרוצה לפרוץ החוצה, שחררו אותה והשמיים הם הגבול. במסגרות תעסוקה ישנים/חדשים: ויכוחים על רקע אישי מעוררים בכם סלידה. בן/ת הזוג מהסס/ת בקשר אליכם. אתם לחוצים מנושא הכספים. טיפ חשוב: פגשו את הבעיה באמצע הדרך... תנסו לפטור אותה טרם שתגיע...אל סף דלתכם.

הפתעה הקשורה לעבודה תחכה לכם בתחילת השבוע. תרגישו בביטחון רב...כמו למשל שהיקום מסוקרן באשר ליכולת... המנהיגות שלכם.מקוריות ויצירתיות יוציאו את העוקץ מהמצבים הקשים והמודחקים איתם אתם מנסים להתמודד.טיפ השבוע: בעבודה הפגינו קוליות, רגיעה ועוצמה, לא לחשוש מאתגרים חדשים והקידום בדרך אליכם. מעירים לכם המון זמן....שאתם אמורים לשנות משהו הקשור לבית. חלק מן החברים מפנים לכם עורף, אל דאגה זה יסתדר... עד לאביב הקרוב. מבינה חברתית יתברר לכם שדווקא השבוע ויותר מתמיד שאתם זקוקים לאוזן קשבת. ממש בימים הקרובים צפו להפתעות ממקור תעסוקה בלתי צפוי. אתם נמנעים מלמלא את החיים בחוויות בילוי מרעננות, אבל מבלי שתדעו זאת...נסיעה חשובה מתקרבת והולכת. 

תחושת בטחון ושייכות שאתם מרגישים גורמת לכם להתנהג בסלחנות וברכות...יתרה. עימות על נושא כלכלי הופך להיות שיחה אישית סנטימנטלית במהלכה יסתבר שאתם התנהגתם בתום לב ולא שמתם לב לעובדות שלא ידעתם עליהן כלום. זמן מתאים לחידוש קשרים שנותקו בעבר בגל חוסר הבנה. צפויים לכם קטעים משעשעים בחברת אנשים שאין לכם עימם מכנה משותף.טיפ השבוע: הימנעו מהתרסות כלפי בן/ת הזוג אחרת אתם צפויים להתנהל, כשידכם מגששת באפילה וכמנוצלים רגשית. בעלי המרץ: הזמן לפרוץ במישורי תעסוקה בדרך שעד כה לא נקטתם בה. פרגנו- ואל תקנאו באלה... שיש להם. השקיעו בנשמה וצאו מהבית. לצעירים בנפשם: הזמן לעלית מדרגה מבחינת התמקצעות ולימודים.

מי שנתתם בו אמון מלא מאכזב ובגדול, תחליטו באם אתם סולחים או הניחו לקול הפנימי שלכם... לומר את דברו.הפרידה האחרונה הותירה אתכם כמתגעגעים לעבר אבל לא נראה לכם שאפשרי עוד לתקן, בנוסף המשיכה כלפי בן/ת זוג מהעבר, עולה בעוצמתה מיום ליום. למרות תסכולכם אתם ממשיכים להיות תלויים כלכלית בבן/ת הזוג ופוחדים שנושא האמינות שלכם יעלה שוב על פני השטח. זה הזמן להוציא מכם את המקסימום: התמידו לחפש דרך והזדמנות לפריצה בתחום הלימודים והקריירה. רגעים יפים בחברת הילדים או האחיינים אליהם אתם קשורים. בחודש האחרון סבלתם מאברי הנשימה הברכיים והכתפיים הרגישים יותר בתקופה זו של השנה. תחושת הבדידות הממושכת מכאיבה מאוד.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: