יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

צרכנות ועסקים במה קורא נט

עסקים, כלכלה, קידום עסקים, עסקים מקומיים, עסקים קטנים, קידום מכירות, עסקאות, תדמית, מכירות

מעוף נתניה מציג: קורס פיתוח מנהלים

בעלי עסקים ויזמים משתתפים בקורס פיתוח מנהלים - אחד ממגוון קורסים המסובסדים ע"י משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות מעוף לעסקים סניף נתניה וצפון השרון

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

הצלחה לקורס "פיתוח מנהלים" בעמק חפר של משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות 'מעוף לעסקים' סניף נתניה וצפון השרון

משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות מעוף לעסקים, מציעים לבעלי עסקים ויזמים, המעוניינים להרחיב ולייעל את פעילותם, מגוון רחב של קורסים מסובסדים.

לאחרונה הסתיים בהצלחה קורס "פיתוח מנהלים" של 'מעוף לעסקים', סניף נתניה וצפון השרון, בשיתוף מנהלת העסקים עמק-חפר, שהתקיים עבור מנהלים בדרג ביניים, במטרה לשפר מיומנויות ניהול ותקשורת בעסק. הילה מלינובסקי, רכזת הדרכה בסניף מעוף נתניה וצפון השרון: "הקורס נוצר כמענה לשינויים בשוק התעסוקה. מנהלים מבקשים כיום כלים ומיומנויות שיסיעו בידם להעלות את שביעות הרצון של העובדים, לסייע להם להזדהות עם הערכים והמטרות של העסק ולהשאיר את העובדים לאורך זמן בעסק. אנו מברכים את מנהלת העסקים עמק חפר, על שיתוף הפעולה הפורה לקידום העסקים במרחב הרשותי". גיא פלד-גבריאל, ממשתפי הקורס: "לפני הקורס התייחסתי לתוצאות נטו, כיום אני מודע ורגיש יותר לצרכי העובדים שלי, כי בסופו של דבר החשיבה והרגישות לכל עובד חשובה מאוד ומשיגה תוצאות טובות יותר עבור החברה. אחד היתרונות בקורס, הוא מגוון של המשתתפים, בהם מנהלי יצור, מנהלים בהייטק ואנשי שיווק, שסייעה להעלות נושאים שונים שלא היו עולים על דעתי. מנחי הקורס הביאו דוגמאות רבות ודרכים ליישום, באמצעות תרגילים וסימולציות שגרמו לי ליישם את הדברים משבוע לשבוע בעבודה".

'מעוף לעסקים', הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים המעסיקים 5 עובדים ומעלה. שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי הכוללים, בין היתר: מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון פרויקטים מיוחדים, הטבות ומענקים ומתן מידע על כלל כלי הסיוע הקיימים במימון ובפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה.

למידע על קורסים נוספים- סניף מעוף נתניה- 072-2217940

תמונה באדיבות מעוף נתניה

בהצלחה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: