יום שלישי, 25 ביוני 2019, כ"ב סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

תרבות ופנאי במה קורא נט

תרבות ופנאי

אירועי סיום שנה במרכז הקהילתי כפר יונה

במהלך חודש יוני ציינו אגפי ומחלקות המרכז הקהילתי את מופעי הסיום בענפי המוסיקה, המחול, התיאטרון והספורט

פורסם בתאריך:


הקונסרבטוריון העירוני כפר יונה שמציין 25 שנה להיווסדו  ציין את סיום השנה בקונצרט מרכזי מרשים עם הבוגרים המצטיינים, אנסמבל 'ווקליזה', מקהלת 'תמוז', תזמורת כלי נשיפה ותזמורת כלי קשת. בנוסף, התקיימו שני אירועי סיום של הקונסרבטוריון במסגרת תכנית 'בית ספר מנגן' עם תלמידי בית הספר 'עמל' (כלי נשיפה) ותלמידי בית הספר 'רימון' (כלי קשת).

בית הספר למחול 'מעוף' קיים שלושה מופעי סיום של שלוש שכבות גיל – בוגרת, אמצעית, צעירה. האירועים נערכו לעיני בהיכל התרבות העירוני שהיה מלא מפה לפה. בהנהלת המרכז הקהילתי מציינים כי בכל ערב נכחו בהיכל 450 צופים.

החוג לתיאטרון ומשחק העלה שלוש הצגות לסיום השנה, האחד "בגדי המלך החדשים", בביצוע קבוצת הילדים, השני "כולם שווים", בביצוע קבוצת הצעירים והשלישי "אליפים" בביצוע "בימת נוער". הקהל הביתי מילא את היכל התרבות גם במופעים אלה והריע לשחקנים הצעירים על יכולות משחק מדהימות.

באגף הספורט ציינו את סיום השנה בבית הספר לכדורסל (בנים ובנות), בקבוצות הליגות, בחוג להתעמלות קרקע ובבית הספר לכדורגל. בכל אירועי הספורט הייתה נוכחות מרשימה של הורים ובני משפחה שהריעו לספורטאים הצעירים של כפר יונה.

צילומים: מרכז קהילתי כפר יונה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
איפה הכדורגל
חקמון | 19:03   27.06.18
1
אין פה כלום על ספורט
יעל אמרוסי | 11:40   27.06.18