יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

תרבות ופנאי במה קורא נט

תרבות ופנאי

רייצ׳ל אטיאס בסיבוב הופעות חורף

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

לבנה דבח

עורכת והבעלים של מה קורא בכפר ומה קורא נט

makorebakfar@gmail.com

מאמנית אינדי לשעבר ("אמא לא תאהב את זה" עם עופר אקרלינג) נכנסה לתודעה בשנתיים האחרונות בעקבות הסינגלים שיצאו לגלי האתר עם רועי זוארץ ("הגשם לא הפסיק לאהוב", "המנגינה שלנו").

רייצ'ל (רחל אטיאס) - אמא לרואי. - אמנית פעילה ויוצרת בזירת המוזיקה המקומית. - יזמת רוק - מנטורית ללהקותאמנים בתחילת הדרך. - בעלים - " יוצר נולד" - מיזם : "שירים בעדשה".

 

רייצ'ל אטיאס החלה את דרכה המוזיקלית בחיפה, עיר הולדתה, עם להקתה "רייצ'ל ושתיקת התוף". בהמשך הגיעה למרכז הארץ, הקליטה את אלבומה הראשון עם עופר אקרלינג אותו גנזה ולאחריו הופיעה עם הצמד רוק נשי "פלסטר", ברחבי הארץ. המוזיקה של רייצ'ל ושירי האלבום שבדרך, אותם כתבה והלחינה, מתבססים על סיפורה האישי. פרידה שריסקה אותה נפשית ומאידך בנתה אותה. השירים במופע מספרים את הדרך , את כל תהליך ההחלמה הנפשית, ומעוררים השראה,תקווה וכוח.

כיזמית בתחום מוזיקת הרוק, הקימה רייצ'ל את המיזם "יוצר נולד"- תוכנית ייחודית להעצמה במוזיקה ( ילדים-נוער, הורים, גיל הזהב ) , במסגרתו פועלת כמנטורית מוזיקלית ושותפה ללייבל מוזיקלי לדור החדש.

חורשת את הארץ לאורכה ולרוחבה לבד עם גיטרה ולפעמים מלווה באחיה מוטי אטיאס תושב כפר יונה, ועם להקתה (ערן זילברברג , אביב בן עזרא, מוטי אטיאס)

ביום חמישי 24.1 רייצ'ל תופיע בפאב הנייד בניצני עוז, במופע אקוסטי אישי ותבצע את שירי האלבום החדש ו-תחנות נוספות בחייה המוסיקלים,הכניסה חופשית

לינק ל event : https://bit.ly/2SsYVkr

צילום: לימור זיקרי 

רייצ'ל בעלת המיזם יוצר נולד, במייל ששלחתי לך יש לה גם הרכבים עמם היא עובדת במסגרת הביה"ס והם מופיעים

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: