יום שבת, 08 במאי 2021, כ"ו אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

עיצוב תרבות ופנאי במה קורא נט

עיצוב תרבות ופנאי

תרבות ופנאי: רשת מלונות דן נערכים לפתיחה מחודשת

הקיץ כבר כאן. והקורונה גם (עדיין). התגעגעתם לבילוי ונופש? רשת מלונות דן עם בטיחות של כייף

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

כתבת יח"צ/כתבה שיווקית/פרסומית

רשת מלונות דן נערכת לפתוח מחדש חלק מבתי המלון שנסגרו בעקבות משבר הקורונה

הרשת מכריזה על פתיחה מחדש של בתי מלון נוספים במהלך חודש יוני – דן אכדיה הרצליה, דן פנורמה אילת, רות צפת ונפטון אילת

אז הקיץ כבר כאן. וגם הקורונה (עדיין). לכל מי שהתגעגע לנפוש ובמיוחד לאחר תקופה מתוחה לאורך מספר חדשים עם הגבלות וסגר - רוצה ליהנות, לנפוש, 'למלא מצברים' תוך שמירת בריאות ובטיחות - כדאי לקרוא מה רשת מלונות דן מציעים.

מלון דן אכדיה יפתח מחדש ב- 25.6.20. דן פנורמה אילת ב-18.6.20. מלון רות צפת ב- 18.6.20. נפטון אילת ב-11.6.20. מלונות אלו יצטרפו למלון דן אילת ודן קיסריה ריזורט שנפתחו מחדש בשבועות ולמלון דן תל אביב שנשאר פתוח כל העת.

לקראת הפתיחה המחודשת של המלונות, הרשת יזמה מבצע במסגרתו תאפשר ללקוחות לשלם על החופשה שלהם ב-10 תשלומים ללא ריבית. מלונות אלה יצטרפו למלון דן אילת ודן קיסריה ריזורט שנפתחו מחדש בשבועות ולמלון דן תל אביב שנשאר פתוח כל העת.

לקראת הפתיחה המחודשת של המלונות ומתוך התחשבות במצב הכלכלי המאתגר, הרשת יזמה מבצע במסגרתו תאפשר ללקוחות לשלם על החופשה שלהם ב-10 תשלומים ללא ריבית.

הרשת פעלה לבצע את כל ההתאמות הנדרשות על פי ההנחיות של משרד הבריאות כך שהאורחים יוכלו לנפוש וליהנות מהמרחבים העצומים של בתי המלון, האוכל האיכותי ומחוויית השירות הטובה ביותר.

כחלק מההתאמות שנדרשו בעקבות התו הסגול, הרשת פיתחה אפליקציה חדשנית בשםApp  Dan, המיועדת לאורחי המלונות, שבעזרתה הם יוכלו לבצע פעולות שונות במהלך השהייה במלון, כולל צ'ק אין וצ'ק אאוט, פתיחת הדלת לחדרם ותשלומים שונים ללא כל מגע (האפליקציה תהיה זמינה בחלק ממלונות הרשת).

לקראת הפתיחה של המלונות, הרשת יזמה אמנת בריאות Stay safe & enjoy, ובה עיקרי הדברים והפעולות שהרשת עושה כדי לשמור על בריאות המבקרים, כמו גם על בריאות אנשי הצוות כמובן, תוך הקפדה על רמת השירות והאיכות הגבוהות המאפיינות את מלונות דן.

בכל המלונות ייערך חיטוי של כל המבנה, כולל שטחים ציבוריים ומשותפים (שירותים, אולמות, מעליות וכו'), כל המקומות בהם מגישים אוכל ושתייה במלון ועוד. כל חדר במלון יעבור חיטוי וניקוי יסודי עם חומרי חיטוי מיוחדים, מפתחות החדרים יחוטאו ויוכנסו מראש למעטפה שתמתין לאורחים על הדלפק.

כל אורח שיגיע למלון יעבור בדיקת חום ובמידה וחום גופו יהיה מעל 37.8 מעלות הוא יועבר לאזור בדיקה נפרד ואם גם בבדיקה השנייה החום יהיה גבוה מהמותר הוא לא יוכל להיכנס למלון. בחדרים תחכה לאורחים ערכה הכוללת מסכה וחומרי חיטוי. דיספנסרים עם חיישן ללא מגע יד יוצבו בכניסה למלונות ובשטחים ציבוריים.

גם בנושא המזון נעשו התאמות, אך איכות האוכל הגבוהה והמוכרת של מלונות דן תישמר. המזון יוגש במזנונים באופן סטרילי ובאריזות אישיות כשהגשת המנות תעשה על ידי צוות המלצרים, בכלים מכוסים. סידורי הישיבה בחדרי האוכל רווחו על פי התקן, תוך שמירת מרחק והימנעות מתורים כשההושבה תעשה בסבבים .

בנוסף, לאורחים תהיה אפשרות נוספת לקבלת מזון דרך שירות חדרים, כאשר כל הציוד יהיה מחוטא ופרטי המזון שיוגשו לחדרים יהיו מכוסים.

הבריכות במלונות יפתחו ויתופעלו בהתאם להנחיות משרד הבריאות. הסביבה החיצונית של הבריכה והשטחים הציבוריים יסומנו תוך שמירת המרחק הנדרש בין האורחים. בנוסף, חדרי הכושר, מועדוני הילדים ה-"דנילנד" ובתי הכנסת יעברו חיטוי מלא.

רן רהב דובר רשת מלונות דן

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: