יום רביעי, 26 ביוני 2019, כ"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

הבחירות לרשויות המקומית במה קורא נט

מגזין דיגיטלי

אמש: שרת המשפטים איילת שקד הגיעה לכפר יונה

עשרות תושבים פגשו במרכז הקהילתי את השרה איילת שקד ואת חברי סיעת הבית היהודי בכפר יונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

אמש: שרת המשפטים איילת שקד הגיעה לכפר יונה

עשרות תושבים פגשו במרכז הקהילתי את השרה איילת שקד

לאחר איחור גדול, קיבלו חברי סיעת הבית היהודי בכפר יונה בראשות עו"ד מיטל יצחקי את פני השרה.

עד להגעת השרה, נתנה עו"ד מיטל יצחקי סקירה על המצב הפוליטי והתהליכים אותם עוברת כפר יונה בימים אלו. והשיבה לשאלות רבות של תושבים בנושאים החשובים להם ולעיר. זאת היתה הזדמנות מצוינת לתושבים להכיר את עו"ד מיטל יצחקי ואת חברי סיעת הבית היהודי מקרוב.

עוקף כביש 57, שירותים לתושב, המענה לגידול האוכלוסיה, פינוי בינוי, תחבורה ציבורית, אזור תעשייה, העיכוב בבניית קניון בכפר יונה בשכונת יפה נוף, שדה תעופה באזור - היו הנושאים בהם דנו התושבים.

"הבאת שרים וחברי כנסת היא חלק מהפיכת כפר יונה לעיר מובילה . זכיתי והנני מכירה ומקושרת מכל קשת הגוונים הפוליטית. לאורך הקדנציה ,בבחירות הקודמות והיום הבאתי והשתתפתי בביקורי שרים וחכ"ים.  כפר יונה נמצאת על סף פריצה קדימה , איזור התעשיה כבר בשלב בו מכרזים יצאו, יש זוכים במכרזי שטחי מסחר תכניות פינוי בינוי הופקדו ובשנתיים הקרובות צפוי שינוי ללא היכר.
אנו מבקשים שתתנו אמונכם בנו ונוכל ללוות את התהליכים בנחישות ביצירתיות ובהתנדבות כפי שעשינו. כפר יונה תהיה בירת האיזור. זהו תהליך טבעי שכבר רוקם עור וגידים". כך אמרה עו"ד מיטל יצחקי.

מס' 2 ברשימת הבית היהודי שי פופר הציג את עצמו וסיפר שנחשף לצניעותה הרבה של השרה איילת שקד מהיכאותו איתה עוד מתחילת הייותה חברת כנסת.

רשימת הבית היהודי:


עו"ד מיטל יצחקי טולדנו


שי פופר


רפאל אליה

לאחר שהגיעה השרה, מיד ניגשה לעניין והסבירה את הקשר והתקשורת בין נציגי הציבור בתחום המדיני-נציגי הציבור בתחום המוניציפלי אל מול התושב. עוד אמרה השרה איילת שקד כי מאוד חשוב לתושבי כפר יונה לחזק את הבית היהודי כך שיהווה כלי איכותי וחזק להציף את הדרישות ולהעלות את הנושאים החשובים אל מול חברי הכנסת ומשרדי הממשלה בתחומים השונים.

על אף שזמנה של השרה היה קצר, השיבה בסבלנות לשאלות התושבים ואף הצטלמה עם חלק מהתושבים שביקשו 'סלפי'.

הערה בונה: מן הראוי להיערך טוב יותר כששרה מכובדת מגיעה: ניקיון פאתי הכניסה למרכז הקהילתי, הגברה מקצועית, ארגון ושילוט. בנוסף, על אף שהמקום היה נחמד ונאה, אולי היה שווה לשקול לארח במקום סגור ואקוסטי יותר.

אז הנה התמונות:

צילום וידאו ותמונות:

רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

בהצלחה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
כל הכבוד למיטל יצחקי
אבי דר | 07:39   11.10.18
1
שתי אנשים ולא שמענו כלום
דני עמר | 19:45   10.10.18