יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

הבחירות לרשויות המקומית במה קורא נט

מגזין דיגיטלי

שושי כחלון כידור: כפר יונה רוצה שינוי

הערב (יום שני), החל קמפיין מסע הבחירות של שושי כחלון כידור לראשות העיר כפר יונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

שושי כחלון כידור: כפר יונה רוצה שינוי

כמאתיים תומכים ובני משפחה מילאו את הגינה של משפחת כחלון-כידור ממש עד אפס מקום בהשקת קמפיין מסע הבחירות של שושי כחלון כידור לראשות העיר כפר יונה

החל מהשעה 20:30 בערב נאספו תושבי כפר יונה, עיקר תומכיה של חברת מועצת העיר ויו"ר האופוזיציה שושי כחלון-כידור ובני משפחתה בחצר ביתה ברחוב ברקת בכפר יונה כדי להשתתף בהשקת קמפיין מסע הבחירות לראשות העיר.

הוסר הלוט מעל השלט עם הסלוגן שכנראה ילווה את הקמפיין "כפר יונה רוצה שינוי".

בפתח דבריה הכריזה שושי: "כפר יונה מחכה לשינוי - והוא מגיע! על פי סקרים שערכנו 83% מתושבי כפר יונה רוצים שינוי. אכהן רק שתי קדנציות".

מתנדבים חילקו בלונים סגולים לכל באי הכנס. לכל בלון היו קשורות משאלות של התומכים. 'קניון'. 'אזור תעשיה'. 'תחבורה ציבורית'. 'ביטחון'. אלו רק חלק מהפתקים שהוצמדו לבלונים. ניכר כי ההתרגשות בערב זה בהחלט הייתה גדולה.

"במהלך כהונתי כחברת מועצת עיר צברתי ידע וניסיון רבים, הכרתי מקרוב את פועלה ופעילותה של העירייה, והפנמתי את כל אשר דורש שינוי ושיפור. בנוסף, נחשפתי לאתגרים העומדים לפתחה של העיר דרך השתתפותי הפעילה והבלתי מתפשרת בישיבות מועצת העיר ובוועדות השונות, והבנתי כי האחריות לשיפור איכות חיינו בעיר בה בחרנו לגור תלויה בעיקר במי שייבחר לעמוד בראשה. העירייה בראשותי תהיה מחויבת, מעורבת ופרו-אקטיבית, קשובה לתושבים ותוביל שחר חדש בכל התחומים עליהם היא אחראית, תוך הצבת שלושה יעדים עיקריים בראש סדר עדיפויותיה: החינוך, השירות לתושב והפיתוח הכלכלי. אטמיע בכל מחלקות העירייה תרבות ארגונית אחרת ושונה מזו הנהוגה כיום, אשר תתבסס על תכנון וחשיבה ארוכי טווח, שקיפות, ושילוב התושבים בתהליך קבלת ההחלטות ובעשייה". אמרה שושי כחלון-כידור והודתה לאימה, לבני משפחתה, לבעלה מוטי, לשותפים שלה בסיעה ולכל הפעילים.

שושי כחלון-כידור היא תושבת כפר יונה, בת 53, נשואה ואם לשתיים. סגן אלוף מיל. בצה"ל, פורצת דרך כמפקדת הגדוד הראשונה בהכשרות הקצונה בצה"ל, בעלת תואר ראשון בלימודי המזרח התיכון וארץ ישראל ולימודים לתואר שני במדעי המדינה. בעלת 30 שנות ניסיון בהובלה, הנעה וניהול מסגרות במגוון ארגונים. שמשה כמנהלת היישובית הראשונה של התכנית הלאומית "עיר ללא אלימות" מטעם המשרד לביטחון פנים.

את הערב סיכם בעלה מוטי כידור כשהציב את היעדים והמטרות לאנשי הביצוע לקמפיין הבחירות וגם ליום שאחרי. "אנחנו מכוונים לפחות לשבעה מנדטים במועצת העיר כדי שנוכל לנהל כראוי ולהעביר החלטות בעיריה" אמר.

 

לפני סיום ניתן האות וכל הבלונים הועפו אל על. לסיום הערב המרגש עמדו כל המשתתפים לכבוד שירת 'התקווה'.

תמונות וסרטונים נוספים - בהמשך

סגול עולה!

צילום וידאו ותמונות:

רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: