יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

אמבולנס חדש מצטרף לצי כלי הרכב של מד"א בבת חפר

פורסם בתאריך:


 

 

אמבולנס חדש נחנך בטקס חגיגי בתחנת מגן דוד אדום ביישוב הקהילתי בת חפר שבעמק חפר, בהשתתפות ראשת המועצה האזורית עמק חפר ד"ר גלית שאול, מנהל היישוב בת חפר עמרי צליל, מנהל מרחב שרון במד"א יוסף רכאח והנהלת המרחב. האמבולנס החדש של מד"א נתרם ע"י אגודות ידידי מד"א בארצות הברית.

 

בתחנת מגן דוד אדום בבת חפר פועלים כ-100 חובשים, פראמדיקים ומתנדבי נוער של מד"א. העובדים והמתנדבים נותנים מענה למקרי חירום רפואיים ביישובי עמק חפר, בכביש 57 ובכביש 6 מניצני עוז עד באקה. 

 

ראשת המועצה האזורית עמק חפר ד"ר גלית שאול: ״אני מברכת על חנוכת האמבולנס החדש בבת חפר. חשיבות ההשקעה במערך ההצלה רבה, לטובת רווחתם של תושבות ותושבי העמק. אני מודה למד"א על שיתוף הפעולה, ומברכת על העבודה המשמעותית של הארגון במועצה״.

 

מנהל מרחב שרון במד"א, יוסף רכאח: "אני מברך על חנוכת האמבולנס החדש שיוצב בתחנת מד"א ביישוב בת חפר, באמצעותו ימשיכו העובדים והמתנדבים של מד"א באזור להעניק טיפול רפואי מקצועי ומסור, ולהציל חיים, ביישובי עמק חפר ובכבישים באזור. אני מודה לראשת המועצה האזורית עמק חפר ד"ר גלית שאול על שיתוף הפעולה והסיוע". 

 

* * *

 

האמבולנס של מד"א הוא רכב רפואת חירום ייעודי להענקת טיפול רפואי מציל חיים ופינוי לבית חולים. בכל אמבולנס של מד"א פועלים חובשי רפואת חירום ובני נוער מגישי עזרה ראשונה. הציוד הרפואי שקיים בכל אמבולנס כולל ציוד להנשמה בעת החייאה, בלוני חמצן, מכשיר דפיברילטור למתן מכות חשמל, מזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים, ציוד לקיבוע וחבישה ועוד. 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: