יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה: גונבים חול

המשטרה עצרה אמש 3 חשודים בגנבת חול מאזור התעשייה במערב כפר יונה. משאית וטרקטור נתפסו ע"י משטרת ישראל

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

גונבים חול מאזור התעשייה מערב כפר יונה

שלושה חשודים נעצרו אמש במבצע משטרתי משולב עם מנהל מקרקעי ישראל ועיריית כפר יונה כנגד גנבי חול באזור התעשייה מערב כפר יונה. כבר מספר חודשים פועלים במקום קבלנים על מנת להכשיר את הקרקע, על פי תכנית המתאר של עיריית כפר יונה ובתאום עם מנהל מקרקעי ישראל, לפארק ולאזור התעשייה העתידי במערב כפר יונה שיתפרש עד בית ליד.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, במבצע משותף של משטרת ישראל ביחד עם נציגי מנהל מקרקעי ישראל ועיריית כפר יונה, עיכבה המשטרה שלושה חשודים בחשד לגניבת חול מאתר בנייה בעיר. בהמשך ההליכים נגדם, תבקש משטרת ישראל לחלט את המשאית והטרקטור אשר שימשו את החשודים בגניבת החול.

בעקבות מידע שהגיע לידי משטרת ישראל בחשד לכריית חול בלתי חוקית בכפר יונה, החלה המשטרה בפעילות סמויה לבדיקת החשדות במשך השבועות האחרונים. השבוע הפכה פעילות המשטרה לגלויה, ועם הגעתם למשטח המיועד להרחבה ופיתוח של העיר, מצאו כי מספר חשודים הוציאו חול מהאתר והעמיסו אותו באמצעות טרקטור על גבי משאית. הפעילות במבצע הייתה בשיתוף עם גורמים אזרחיים ובהם מנהל מקרקעי ישראל, המשטרה הירוקה ונציגי עיריית כפר יונה.

בהמשך לאותה פעילות, עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה 3 חשודים (60 כעביה, 30 קלנסווה 60 נתניה) ונתפסו משאית וטרקטור אשר שימשו את החשודים להוצאת וגניבת החול מהאתר. בהמשך ההליכים יתבקש חילוטם של כלי הרכב. בתום חקירתם החשודים שוחררו בתנאים מגבילים ובהם בתנאי הרחקה מהאתר.

צילום: דוברות המשטרה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
באים מהשטחים גונבים את המדינה
אסף דוד | 10:14   04.12.19