יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: השתולל עם רכב גנוב

מרדף משטרתי במושב ינוב: צפו בסרטון של בן 20 מטול כרם בורח מהמשטרה בנהיגה פרועה מכביש 562 לינוב, מתנגש בצינור מים וגורם לניתוק מים לתושבי ינוב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

כתב אישום כנגד בן 20 מטול כרם: נהג ברכב גנוב ללא רישיון השתולל ופגע בצינור מים במושב ינוב

ביום שני בתחילת השבוע בכביש 562: שוטר הבחין ברכב חשוד בכביש וסימן לנהג לעצור בצד. הנהג פתח בנסיעה מהירה ופרועה, פונה לכביש 57, עקף רכבים דרך השול השמאלי של הדרך וסיכן את משתמשי הדרך שבאו מולו וגם את משתמשי הדרך שנסעו בכיוון נסיעתו. תוך נסיעה פרועה, נכנס הנהג למושב ינוב, הגיע לכיכר המרכזית, איבד שליטה על הרחב שהסתחרר ופגע בצינור מים ראשי. יצא מהרכב והחל להימלט, אך נעצר ע"י השוטרים שדלקו אחריו.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי ביום שני השבוע התפרצו חבריו שזהותם אינה ידועה, לרכב ברח' איציקובסקי בכפ"ס כשהם מחדירים מכשיר חד למנעול דלת הנהג וגורמים נזק למתנע הרכב. בהמשך, מעבירים את הרכב לחשוד בן ה-20 מטול כרם. החשוד קיבל את הרכב, נהג ללא רישיון ונכנס לשטח ישראל ללא אישורים.

חקירת האירוע העלתה כי הפגיעה בצינור המים ניתקה את תושבי היישוב ממים למשך שעות ממושכות, עד לתיקון הנזק. החוקרים מצאו כי החשוד נכנס לישראל בניגוד לחוק וללא אישורי שהייה ו/או עבודה כדין, כשהוא נוהג באופן מסכן בכביש כאשר מעולם לא היה ברשותו רישיון נהיגה. כאמור, החשוד נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והוגש נגדו כתב אישום בעבירות של: גניבת רכב, נהיגה ללא רישיון נהיגה, כניסה לישראל שלא כחוק, הפרעת שוטר במילוי תפקידו, נהיגה פוחזת של רכב ונהיגה ברכב ללא ביטוח. יחד עם כתב האישום הוגשה גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תמונות וסירטון: דוברות המשטרה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
גניבת רכב
מרסל | 12:25   01.03.19