יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: תושב השרון בן 58 נלכד בחשד לתקיפת קטין במסיבה בכפר ידידיה

במבצע משטרתי משולב, נלכד בתאילנד והוסגר החשוד בתקיפת קטין ממסיבת הנוער בכפר ידידיה ממאי 2019

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

נלכד והוסגר תושב השרון בן 58 בחשד לתקיפה ואלימות במסיבה בכפר ידידיה

לפני מספר חודשים התקיימה מסיבה של בני נוער בכפר ידידיה שבשרון. במהלך המסיבה הותקפו נערים ע"י נער אחר. בהמשך הגיעו מספר מבוגרים ותקפו נערים תוך שגרמו להם חבלות קשות ופינוי וטיפול לבית חולים 'מאיר' בכפ"ס. משטרת ישראל פעלה במישורים שונים כדי ללכוד את התוקפים. בשבוע שעבר נעצר חשוד בתקיפה - תושב השרון בן 58 בבנגקוק, תאילנד.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, תושב השרון חשוד שתקף קטין במסיבת בה השתתף בנו בכפר ידידיה. החשוד נמלט מיד לאחר האירוע לחו"ל ובתום הליך מאומץ של משטרת ישראל בשיתוף עם רשויות אכיפה נוספות, הוא אותר, הוסגר ונעצר בארץ והיום בכוונת יחידת התביעות להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים*

ביום 18.5.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על אירוע אלימות במסיבה של בני נוער בכפר ידידיה. במהלך המסיבה, נער בן 15 מקיסריה שהשתתף באירוע, היה מעורב עפ"י החשד באירוע אלים עם מספר קטינים אחרים. מחקירת המשטרה התברר כי הבן התקשר לאביו שהגיע למקום עם אחרים, כאשר הם  מצויידים בכלי תקיפה. האב והאחרים תקפו שני קטינים בני 17 ובגיר בן 18. הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בביה"ח מאיר בכפ"ס כשאחד מהם סובל מחבלות קשות לרבות שבר באף וחתכים בפנים.

חקירת המשטרה העלתה כי פחות מיממה לאחר האירוע, החשוד נמלט לחו"ל. משטרת ישראל בשיתוף המחלקה הבינלאומית בפרקליטות, פתחו במהלכים מאומצים וממושכים, על מנת להביא לאיתורו והבאתו ארצה של החשוד לצורך חקירתו בגין החשדות המיוחסים לו.  

מחקירת המשטרה התברר כי החשוד עזב את הארץ לרומניה ומשם המשיך בהימלטות למספר יעדים נוספים, שעה שמתנהלת נגדו חקירה פלילית, עד שהגיע לבנגקוק. בתום הליך מאומץ ובמבצע נחוש של המשטרה, בשיתוף פעולה מלא עם רשויות האכיפה בתאילנד ונספח משטרת ישראל במקום, הוסגר החשוד לישראל ביום ראשון 3.11.19.

מעצרו של החשוד, בן 58 מקיסריה, הוארך בבימ"ש השלום בפ"ת ובדיון שנערך ביום רביעי הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה של יחידת התביעות במשטרת ישראל להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. בנוסף, בכוונת יחידת התביעות לבקש את חילוט רכב היוקרה של החשוד ששוויו מוערך במאות אלפי ש"ח, אשר שימש אותו, על פי החשד, לביצוע העבירות המיוחסות לו.

השלמת הליך ההסגרה ומעצרו של החשוד, הינה ביטוי לפועלה הנחוש של משטרת ישראל  והפרקליטות, בהבאת עבריינים לדין ולשיתוף הפעולה ההדוק עם רשויות אכיפה בעולם. משטרת ישראל תמשיך לפעול למיצוי הדין עם עבריינים בכל זמן ובכל מקום.

צילום דוברות המשטרה

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: