יום שבת, 04 באפריל 2020, י' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: נסגרה מספרה

נלחמים בקורונה: צו סגירה ל-30 יום לבעל המספרה שפתח את העסק בניגוד להוראות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

צו סגירה ל-30 יום לבעל מספרה שלא שעה להוראות

בעל מספרה בכפר קאסם שילם 'שכר לימוד' כבד לאחר שלא שעה לאזהרה שקיבל שלשום והיום שוב פתח את המספרה.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) ממסר למערכת מה קורא נט כי, משטרת ישראל סגרה מספרה בכפר קאסם לאחר שבעל המספרה פתח את בית העסק וזאת בניגוד לצו בריאות העם ולמרות שהוסברו לו הוראות הצו יממה קודם לכן.

במסגרת פעילות אכיפה של צו בריאות העם (נגיף הקורונה החדש), ביום רביעי האחרון שוטרים סיירו סמוך לחצות ברחבי כפר קאסם ואיתרו בעיר מספרה כשהמקום פתוח וזאת בניגוד להנחיות משרד הבריאות. שוטר הסביר לבעל בית העסק את הוראות צו הבריאות והורה לסגור את בית העסק. למחרת, בביקורת חוזרת של השוטרים במקום, הם איתרו כי בית העסק ממשיך לפעול כרגיל וזאת בניגוד להנחיות משרד הבריאות ונמצא כי בעל המספרה מפר הוראה חוקית ומבצע עבירה של הפצת מחלה מדבקת וזאת על אף שהוראות הצו הוסברו לו יום קודם לכן ע"י השוטרים.

בעל בית העסק זומן לתחנת המשטרה ומפקד תחנת המשטרה בעיר ביצע לו שימוע במהלכו הוחלט על סגירת המספרה למשך 30 ימים ועד ליום 17.4.20. עוד נכתב במהלך השימוע, כי צו הסגירה דרוש באופן מיידי לשם מניעת הפרעת השלום ו/או הסדר הציבורי וכי המשך הפעלת המקום מהווה סכנה חמורה ומיידית לבריאות הציבור.

נשמעים להנחיות-מצילים חיים: משטרת ישראל קוראת לציבור להישמע להנחיות משרד הבריאות ולשמור על מילוי הוראות צו הבריאות בסוגיית הקורונה והכל על מנת לשמור על בריאות הציבור ומניעת התפשטות המגיפה. אי קיומן של ההוראות משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. לצד המשך אכיפת החוק ושמירת הסדר בישראל, נמשיך לפעול לאכיפת הנחיות משרד הבריאות למניעת התפשטות נגיף הקורונה, במרחב הציבורי, בבתי העסקים ובכל מקום אחר.

צילום אילוסטרציה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: