יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: נשים בגיל השלישי טוענות - רימו והשפילו אותנו

פ' מכפר יונה: "מתנ'ס כפר יונה פרסמו פעילויות ב-10 ש"ח ודרשו 100 ש"ח. שבנו הביתה מבלי להשתתף. חשנו מרומות מבוישות ומושפלות". מנכ"ל המתנ"ס: 'בטוח שנביא הדברים לתיקונם'

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

נשים בגיל השלישי בכפר יונה למערכת מה קורא נט: "חשנו מרומות ומושפלות. המתנ"ס פרסמו פעילויות ב 10 ש"ח ודרשו מאיתנו מאה ש"ח. התייחסו אלינו בזלזול"

בשבוע שעבר הופץ ברושור/פלאייר המיועד בעיקר לתושבי כפר יונה בגיל השלישי. 10 ש"ח לכל הפעילויות זעקה הכותרת. בעקבות הברושור - מספר נשים, מתעניינות שהגיעו להשתתף בפעילויות, נדהמו לגלות כי הן נדרשות לשלם מאה ש"ח בכרטיסיה ולא 10 ש"ח כמצוין בפרסום. לדבריהן, כל טענותיהן נדחו בזלזול ע"י טל נציגת המתנ"ס, כמו גם בקשתן להפגש עם נציג בכיר ומנהל המתנ"ס. לדבריהן, לאחר שחשו מרומות ומושפלות, שבו לביתן במפח נפש - מבלי להשתתף בפעילויות.

למערכת מה קורא נט נודע כי אחת הנשים מתכוונת לפנות לאגודה להגנת הצרכן בעניין זה. פ' אחת מהנשים טוענת: -"הגעתי עם עוד נשים תושבות וותיקות מכפר יונה שגם התעניינו בחוגי הסריגה והחשיבה. ביקשנו להכנס תמורת 10 ₪ כפי המצוין בברושור הפרסומי אך לתדהמתי גב' טל מהמתנ'ס סירבה. היינו שלוש נשים. טל רצתה שנשלם 100 ש"ח כל אחת".

ת' תושבת כפר יונה מילדותה טוענת: -"ביקשנו לשלם כמו בפרסום ולא הסכימו. כשהצענו לטל הנציגה של המתנ"ס שנשלם 20 ש"ח על שיעור ניסיון ואם נראה שמתאים לנו אז נשלים עוד 80 ש"ח כל אחת - טל מהמתנ'ס לא רק שלא הקשיבה אלא זילזלה ודחתה אותנו.  כשאמרתי לטל שאני מפרסמת שאתם עובדים על אנשים טל ענתה לי: "הוחלט וזהו!! נשמח שתעשו לנו פרסום". היא לקחה לאחותי (שגם הגיעה איתי) את הפרסום וסירבה לאשר לנו להיכנס לחוג תפירה. מ' - עוד תושבת וותיקה מהגיל השלישי: "זו חוצפה. ביקשנו להפגש עם אחראי ועם מנהל המתנ"ס - אז טל השיבה לנו: 'גם אנחנו הבנות כאן רוצות להפגש איתו. אי אפשר לפגוש אותו'. והוציאה אותן מהחדר של אורנה המדריכה. רק לאחר שנאמר לטל ע"י אחת הנשים שהגיעו כי זה לא תקין לבלום פגישה או תלונה רשמה את הפרטים שלה ואמרה שתתקשר אליה. הלכנו הביתה ממורמרות בהרגשה שניסו לעבוד עלינו והכי גרוע שהתייחסו בזלזול".

כאמור - בסופו של דבר הנשים לדבריהן, נכלמו נעלבו והלכו לביתן ללא השתתפות בשום פעילות ובתחושה כי הונו אותן, הן לא נחשבות וכי מזלזלים בהן. אחת הנשים אומרת כי מתכוונות לפנות לאגודה להגנת הצרכן.

פנינו לתגובת מנהל המרכז הקהילתי כפר יונה: -"הזמנתי לפגישה את הגברת. אני בטוח שנביא בשיחתנו את הדברים לתיקונם. יסף זית, מנכ"ל, מרכז קהילתי כפר יונה."

מערכת מה קורא נט שואלת שאלה: מה נסגר? וכיצד (אם) יתוקן?

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
5
טעיתי בחרתי שינוי
עידית | 13:09   16.06.20
3
מוציאה את הילדים מהחוגים
אושרת נעים | 08:47   15.06.20
2
ככה זה אנחנו בכיס שלהם
איציק חלפון | 18:59   14.06.20
1
תתביישו לכם רמאים
אסי גומה | 15:45   14.06.20