יום ראשון, 29 בנובמבר 2020, י"ג כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: סרטון המשטרה - תקיפה ופציעת שוטרת

אישום: רוכב אופנוע נהג להטריד מינית נשים ברחובות נתניה ותקף שוטרת עד זוב דם. צפו בסרטון התקיפה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

רוכב אופנוע מואשם כי נהג להטריד מינית נשים ברחובות נתניה ותקף שוטרת עד זוב דם

הוגש כתב אישום

בחודשים האחרונות התקבלו במשטרת ישראל תלונותממספר נשים על הטרדות מיניות שבוצעו לכאורה ע"י רוכב אופנוע ברחובות נתניה.

משטרת ישראל עצרה חשוד מנתניה שתקף, איים והציע הצעות מגונות לנשים ברחבי העיר. השבוע הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.

צפו בסרטון המשטרה:

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, במשטרת ישראל התקבלו מספר תלונות מנשים שהותקפו והוטרדו ע"י גבר בשפה בוטה על רקע מיני. אחת הנשים סיפרה במשטרה כי ביום 4.10.20 בשעת צהרים, צעדה למרכז פיאנו ברח' אריק לביא בעיר. האישה, שאינה דוברת עברית, סיפרה כי גבר נוהג בקטנוע הגיח לעברה ודיבר אליה בשפה שלא הבינה. כאשר הבין החשוד כי המתלוננת אינה דוברת עברית, צעק לעברה באנגלית משפט בוטה שיש בו הצעה מינית. המתלוננת החישה צעדיה אך החשוד המשיך בעקבותיה וצעק לעברה מס' פעמים "תעצרי...תסתכלי עליי". המתלוננת צילמה את החשוד בנייד שלה והתקשרה למוקד 100 של המשטרה. 

משטרת ישראל פתחה בחקירה ובמהלכה התקבלה כעבור יומיים תלונה נוספת של אישה. המתלוננת סיפרה שהייתה בפעילות ספורטיבית בצומת הרחובות דגניה-בני רייך בעיר. החשוד הגיע לעברה רכוב בקטנוע ואמר לה מספר משפטים בוטים ביותר שכללו הצעות מיניות בשפה המונית. 
המתלוננת החישה צעדיה ובחלוף מס' דקות הבחינה שוב בחשוד ברח' שלום אפרגן בעיר וצילמה אותו כשידיה רועדות. החשוד גידף את המתלוננת, ירד מהקטנוע והתרה במתלוננת שתמסור לו את הנייד שלה. החשוד גם ניסה לגנוב לה את הנייד ומשלא צלח בידו, אחז בצווארה וחנק אותה. שוטר שעבר במקום, כשהוא אינו בתפקיד, הבחין במתרחש ובזעקותיה של המתלוננת, הזדהה בפניו כשוטר והדף את החשוד מהמתלוננת. לאחרונה נגרמה חבלה בצוואר.

במהלך החקירות, חוקרי המשטרה הצליחו לקשור את החשוד לאירוע נוסף מיום 23.8.20. שוטרת חנתה את רכבה הפרטי בסמוך לתחנת המשטרה בעיר. החשוד ניגש לרכב, ירק על השמשה ודרש מהמתלוננת לפתוח את החלון. משלא עשתה כן, החשוד היכה בידיו על שמשת החלון עד שהתנפצה וכתוצאה משברי הזכוכית, השוטרת נפצעה בידיה וניגר מהן דם רב. השוטרת נזקקה לטיפול רפואי שכלל הוצאת גוף זר וחבישה.

חקירה מאומצת של חוקרי המשטרה ובסיום של מלאכת איסוף הראיות, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשוד למיוחס לו והוא אותר ונעצר ביום 6.10.20 והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ואתמול (ד') הוגש נגדו כתב אישום המכיל 3 אישומים בעבירות של *פציעה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, איומים, פגיעה בפרטיות וחבלה במזיד ברכב*. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

צילום תמונות  וסרטון: דוברות המשטרה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: