יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון - בן 30 נהרג מפגיעת רכבת בבית יהושע

היום בצהריים: בעקבות הפגיעה הקטלנית של הרכבת, ההרוג בן ה-30 הוטח ופגע באדם בן 46 שנפצע בינוני. שלושה נפגעי חרדה פונו לטיפול בביה"ח

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

אדם נהרג מפגיעת רכבת בבית יהושע

פגיעת רכבת היום בצהריים בתחנת בית יהושע: אדם אחד נהרג ואדם נוסף נפצע ופונה לבית חולים. עוד שלושה נפגעי חרדה פונו לטיפול בביה"ח.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, בצהריים התקבל במשטרת ישראל דיווח על אדם שנהרג מפגיעת רכבת בתחנת בית יהושע. כתוצאה מהפגיעה, הוטח האדם בעוצמה ופגע באדם נוסף שעמד על הרציף ופצע אותו. הפצוע פונה לקבלת טיפול בביה"ח מאיר כשמצבו מוגדר בינוני, וכן פונו גם שלושה נפגעי חרדה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח מאיר כשמצבם מוגדר קל.

דובר מד"א זכי הלר מסר למערכת מה קורא נט כי, בשעה 10:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון, על הולך רגל שנפגע מרכבת על רציף הרכבת בתחנת בית יהושע. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בשנות ה-30 והעניקו טיפול רפואי לגבר בשנות ה-40 במצב קל עד בינוני לאחר שנפגע מהאדם שנפגע מהרכבת.

פארמדיקית מד"א אוריאן לוקאץ' סיפרה: -"כהשהגענו למקום המראה היה מזעזע ברחבה על הרציף שכב גבר בשנות ה-30 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 46 שהמתין ברציף נפגע מהאדם שנפגע מהרכבת ועף עליו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו 
לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב." 

המשטרה פתחה בחקירה. נסיבות האירוע נבדקות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: