יום שישי, 23 באוגוסט 2019, כ"ב אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: צפו בסרטון ירי בקלנסווה

שני תושבי טירה נעצרו בחשד שביצעו ירי בקלנסווה. בסרטון המשטרה נראים שניים שיורים על יעדם ונמלטים. הרקע: פלילי

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

פענוח מקרה ירי בקלנסווה

צפו בסרטון הירי בקלנסווה מלפני כשבועיים:

לפני כשלושה שבועות, לפנות בוקר, דווח על ירי מנשק חם בקלנסווה. משטרת ישראל פתחה בחקירה, בעקבותיה נעצרו שני גברים תושבי טירה. בתוך זמן קצר גם נמצא הנשק.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון), נמסר למערכת מה קורא נט:

במסגרת מאבקה של משטרת ישראל בעבירות החזקת אמצעי לחימה ועבירות האלימות במגזר הערבי, הצליחו השוטרים לאתר ולעצור 2 חשודים בירי שבוצע בקלנסוואה. ביום 24.4.19 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על ירי בקלנסוואה. כוחות משטרה שהגיעו במהירות למקום ביצעו סריקות לאיתור חשודים במעשה הירי והצליחו לאתר תוך פחות משעה את כלי הנשק מהם בוצע הירי ואת החשודים, שהסתתרו בדירה בטירה.

מחקירת האירוע הצליחו חוקרי המשטרה להתחקות אחר החשודים בירי ועוד באותו הערב, הם אותרו ונעצרו. מהחקירה התברר כי לחשודים היכרות מוקדמת עם גבר תושב קלנסוואה וכי ישנו סכסוך בין הצדדים. עוד התברר כי החשודים הגיעו לפנות בוקר לקנלסוואה, שם שהה המתלונן ביחד עם שניים נוספים. אחד החשודים ואחר שהיה עימו ברכב ירו, כשהם רעולי פנים, לעבר המתלונן והאחרים שהיו עימו, עם כלי נשק מסוג "קרלו". בהמשך, נמלטו ברכבם מהמקום.

מחקירת המשטרה עלה כי החשודים ירו לעבר המתלונן והאחרים כ-20 קליעים! כוחות משטרה שהגיעו כאמור במהירות למקום ודלקו אחר החשודים, איתרו אותם בטירה ובסמוך אליהם כלי הנשק עימם ירו והרכב בו נסעו. מחוות דעת מעבדת נשק עלה כי כלי הנשק שנתפסו בחצר בטירה הם אלו שמהם נורו הקליעים בקלנסוואה, פחות משעה קודם לכן! השוטרים שביצעו חיפוש במקום איתרו גם את מסיכת הסקי שהסתירה את אחד מכלי הנשק, שקשרה את אחד מהחשודים למעשה הירי.

החשודים (21, 24 טירה) נעצרו כאמור כבר באותו לילה ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. ביום שישי האחרון הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של חבלה בכוונה מחמירה בצוותא חדא ונשיאת נשק ותחמושת בצוותא חדא. בנוסף, הוגשה נגדם גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

צילום סרטון: דוברות המשטרה

תמונת אילוסטרציה: רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: