יום רביעי, 25 בנובמבר 2020, ט' כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: נחנך מתחם החלקה על הקרח בשרון

חדש: מתחם הוקי קרח הגדול בישראל הוקם במתחם תנובות. סטנדרטים בינלאומיים ברמה הגבוהה בעולם. החלקה אמנותית. נפתחים חוגים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

נחנך מתחם הארנה הוקי קרח הגדול בישראל - OneIce arena

הארנה להוקי קרח נבנתה בסטנדרטים של רמת הליגה הטובה בעולם ומתאימה לאירוח תחרויות בינלאומיות בהחלקה אמנותית

72 שחקני הוקי קרח מחולקים ל-24 קבוצות של שלושה שחקנים, חנכו בשבת האחרונה את מתחם הארנה הגדול בארץ הממוקם במתחם תנובות בשרון: OneIce arena.

השחקנים שיחקו בטורניר 3X3 שבו בכל קבוצה יש שלושה שחקנים ובכל משחק משחקים שתי מחציות של 12 דקות כל אחת, (בהוקי רגיל משחקים שלושה שלישים בני 20 דקות כל אחד ועל הקרח נמצאים שוער וחמישה שחקני שדה).

צפו בגלריית התמונות:

הארנה שהיא הגדולה והמשוכללת שקמה בישראל ממוקמת באזור התעשייה של מושב תנובות (10 ק"מ מזרחית לנתניה בסמוך לכפר יונה בדרך המובילה לכביש 6) הושקעו בה למעלה מ-35 מיליון שקלים והיא תיפתח לקהל הרחב בראשית החודש הבא.

הארנה המשתרעת על פני כ-5000 מ"ר , וכוללת שני מגרשי החלקה, המרכזי עומד בתקנים הבינלאומיים המחמירים של תחרויות ההחלקה ושל ליגת ההוקי האמריקנית ה-NHL, ולצדו מגרש נוסף במידות קטנות יותר. במגרש המרכזי מוקם יציע שיוכל להכיל כ-1500 צופים.

היזמים שהקימו את הארנה החליטו לעשות זאת ללא סיוע של גורמים ציבוריים וכבר השבוע חנכו אקדמיה להוקי קרח אליה נרשמו למעלה ממאתיים ילדים ובני נוער מאזור השרון שהחלו באימונים. לצד האקדמיה להוקי נפתחה במתחם גם אקדמיה להחלקה אמנותית. במסגרת שתי האקדמיות יתקיימו חוגים לילדים, לבני נוער ואפילו למבוגרים אשר יבקשו ללמוד להחליק ואו לשחק הוקי, כאשר בנוסף להוקי לנשים ולגברים, יתקיימו גם אימונים לקבוצות נכים.

לצד האימונים המקצוענים, הארנה תיהיה פתוחה גם לקהל הרחב, ותציע שיעורי החלקה על הקרח ופעילות פאן לכל המשפחה.

מאחורי המיזם עומדים אלי אברמוביץ’ ופבל (פשה) לוין, אשר הקימו את One Ice Group, שניהם מביאים עימם ניסיון עסקי רב, וידע עשיר בתחומי הספורט בכלל ובתחום ההוקי בפרט.

אברמוביץ' הוא איש עסקים שמעורב בענף ההוקי בישראל כבר קרוב ל-20 שנה, בתחילה כהורה, ואח״כ כשותף עסקי ומנכ״ל האקדמיה להוקי קרח והוקי רולר.

פשה לוין הוא המנהל המקצועי שלOne Ice Group, בעברו הוא היה ספורטאי מקצועי בלטביה, ועם עלייתו לישראל היה בין מייסדי ענף ההוקי רולר בארץ, כשהקים את “בית הספר להוקי קרח ורולר” בשנת 1995 והוא נחשב למאמן המוביל בישראל בתחום.

פשה לוין: "התרגשתי מאוד לראות עשרות שחקני הוקי קרח ועוד מאות אוהדים שבאו לחנוך איתנו את הארנה. יש רבים שרוצים לשחק הוקי בארץ, רק שעד היום הם היו צריכים לנסוע עד מטולה כדי לשחק וזה היה מאוד קשה. עכשיו יש להם בית במרכז הארץ. למעלה ממאתיים ילדים וילדות שאוהבים ספורט הצטרפו לאקדמיה שלנו, זו התחלה יפה. אני בטוח שבעתיד הלא רחוק המספרים רק ילכו ויגדלו".

צילום בפתיחת הארנה: מארק נאור

צילום המתחם והמבנה: רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

לפרטים נוספים: 09-966-9371

hockey.oneice.co.il

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
התרשמות
דוד | 08:56   18.11.20