יום שישי, 23 באוגוסט 2019, כ"ב אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה: סמים ואלפי שקיות

החשוד - תושב כפר יונה (31) עם סמים כבר לא בדרך אל האושר: נתפס ברחוב האושר בשכונת שרונה. הוגש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד תם ההליכים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

חשוד בן 31 נתפס עם סמים ברחוב האושר בכפר יונה

תושב רחוב האושר בשכונת שרונה בכפר יונה בן 31, נעצר בשכונת שרונה בכפר יונה עם סמים והוא כבר לא בדרך אל האושר.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, בשבוע שעבר, במהלך פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, שוטרים ובלשים הגיעו לדירתו של גבר (31) ברח' האושר בשכונת שרונה בכפר יונה. במהלך חיפוש נמצאו בדירה סמים מסוג קנבוס במשקל של כ-300 גרם. בנוסף, נתפסו בדירה 3 משקלים אלקטרוניים לשקילת סמים.

בהמשך החיפוש נתפסו במחסן סמוך סמים מסוג קנבוס במשקל של למעלה מ-2,500 גרם וכן אלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי ומאות מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה.

כן נתפסו מאות שקיות חלוקה הנחזות להיות של חברת תרופות מבוססות קנאביס, מאות מדבקות איטום תואמות, מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה נוספת העוסקת בקנאביס רפואי ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה. עוד נמצא במחסן מכשיר קרמי להחלקת שיער אשר שימש לאיטום שקיות החלוקה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ואמש הוגש נגדו כתב אישום על העבירות: החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והחזקת כלים להכנת סמים. בנוסף הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

צילום: דוברות המשטרה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
טוב שכן טוב מאח רחוק
סמי | 23:01   02.05.19
1
יופי של שכן יש לי
דוד | 22:25   01.05.19