יום שלישי, 25 ביוני 2019, כ"ב סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

לפנות בוקר בתנובות: "רק אל תיגע בי" צורחת בעלת הבית על הפורץ

צפו בסירטון הפורץ הסדרתי. תנובות, ינוב וכפר יעבץ: היעדים חביבים על הפורץ בן 31 מיריחו. גנב רכוש רב, כסף מזומן ואקדח - עד שנלכד ע"י המשטרה נעצר והוגש נגדו כתב אישום

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

נעצר תושב יריחו בן 31 בחשד לפריצות לבתים ביישובי השרון

במהלך החודשים נובמבר-דצמבר דווח על מספר התפרצויות לבתים באזור השרון. תנובות, ינוב וכפר יעבץ היו היעדים החביבים על הפורצים.

נעצר חשוד בביצוע ההתפרצויות. גבר בן 31 מיריחו. אמש גם הוגש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.

מדוברות המשטרה (מרחב שרון) נמסר למערכת מה קורא נט כי, משטרת ישראל עצרה שוהה בלתי חוקי מיריחו, שנכנס לישראל ללא אישורים ופגע בביטחונם וברכושם של תושבי יישובים באזור השרון בכך שהתפרץ באופן שיטתי במהלך הלילה, גנב מהם רכוש יקר ערך, כסף מזומן ומסמכים אישיים. בחלק מהמקרים, בעלי הבתים שהו בביתם בזמן ההתפרצות והיו חשופים לפגיעה של ממש. עם קבלת התלונות נפתחה חקירה אינטנסיבית לאיתור המבצעים, תוך שימוש במיטב האמצעים העומדים לרשות משטרת ישראל.

12.10.18 כפר יעבץ: לפנות בוקר, החשוד נכנס לבית דרך חלון חדר הילדים, כשתריסי החלון היו מוגפים וגנב כסף מזומן בסכום של כ-1,400 ₪ שהיה מונח בחדר השינה של בעלי הבית, טלפון נייד יקר ערך, מחשב נייד ואקדח מסוג גלוק 9 מ"מ.

11.11.18 ינוב רחוב נתיב הזית: החשוד שבר את חלון הויטרינה ונכנס לבית. בהמשך, גנב ארנק עם כרטיסי אשראי ומסמכים, טלפון נייד וכ-2,000$ במזומן.

22.11.18 תנובות רחוב השומרון: בשעת לילה מאוחרת, החשוד שבר את חלון הסלון וגנב מעטפה ובה כסף מזומן בסכום של כ-4,000 ₪, 200 יורו ו-200$.

25.11.18 תנובות רחוב המוריה: במהלך הלילה, פרץ לבית וגנב טלפון נייד, תכשיטים, ארנק ובו מסמכים וכרטיסים שונים.

12.12.18 תנובות רחוב החרמון ורחוב השומרון: התפרצות לשלושה בתים באותו לילה!! באחד הבתים בעל הבית הבחין בו והחשוד נמלט מהמקום. בבית נוסף, החשוד ניצל את ההזדמנות שבעל הבית עבר לחדר אחר ובזמן הזה, הושיט את ידו דרך חלון הבית וגנב את הנייד שהיה מונח בסמוך.

13.12.18 תנובות רחוב השומרון: התפרץ החשוד וגנב כסף מזומן בשווי של כ-525 ₪, תכשיטים ומסמכים שונים. בעלת הבית התעוררה משנתה והבחינה בחשוד כשהוא עומד בסלון ביתה.משהבחין בה, נמלט במהירות מהמקום כשהשלל בידו.

16.12.18 תנובות רחוב הגלבוע: התפרץ החשוד לבית צמוד קרקע. בעלת הבית שמעה רעשים והבחינה בחשוד כשהוא בחדר השינה של הוריה. החשוד קרב אליה וסימן לה בתנועות ידיים להירגע בעוד היא צועקת לעברו "רק אל תיגע בי", נמלטה לחדר השינה שינה וננעלה שם עד שהחשוד עזב את המקום.

בפעילות מבצעית מאומצת ולאחר הפעלת אמצעים שונים שעומדים לרשות משטרת ישראל, החשוד אותר ונעצר ביום 18.12.18 במבנה נטוש בתוך שטח חקלאי בסמוך לקלנסווה, שם גם אותרו מברגים וכפפות שחורות. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ואתמול הגישו נגדו כתב אישום המכיל 9 אישומים בעבירות של התפרצות למגורים, הסגת גבול פלילית, גניבה וכניסה לישראל שלא כחוק. יחד עם כתב האישום הוגשה גם בקשת מעצר נגד החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

קרדיט צילום סירטון: דוברות המשטרה

תמונת אילוסטרציה/ארכיון: רון שלום

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: