יום שלישי, 09 במרץ 2021, כ"ה אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

עזרה בדרך: וקטפת לרעך כמוך

מיזם נפלא של סיוע ועזרה הדדית בהתנדבות ביוזמת עמותת עזרה בדרך בשילוב ארגון "חמש אצבעות" וצופי שבט "רגבים" כפר יונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

עזרה בדרך: וקטפת לרעך כמוך

מיזם נפלא מחזק קהילה

בימים אלו גילינו יוזמה נפלאה נוספת של סיוע ועזרה הדדית עם עוד מיזם צנוע מבית עמותת "עזרה בדרך" בכפר יונה.

כשהעצים רוויים בפירות בשלים ואין די ידיים קוטפות או מקום בבית, דרכם לפגוש את הקרקע ולהיזרק סלולה כמעט במאת האחוזים, אבל ייתכן שמישהו אחר ישמח לקבל אותם.

בהרתמות מדהימה ומרגשת של בני נוער ותושבי כפר יונה נערכו בעמותת "עזרה בדרך" בכפר יונה וקיבצו עשרות כתובות יעד, הפעילו צוותי מתנדבים וקטפו פירות הדר מעשרות עצי פרי עמוסים, שעשו דרכם לסלי המזון שמחולקים מדי שבוע למשפחות מעוטות יכולת.

איתמר חן, רכז חברתי בארגון "חמש אצבעות": "במסגרת הקבוצה רצינו להעלות את המודעות בקבוצה בכל הקשור להתנדבות ולמעורבות חברתית, במיוחד בתקופה מאתגרת זו בצל הקורונה כשאנו ערים לחשיבות ולצורך בסיוע בקרב האוכלוסייה בכלל ובקרבם של בני הגיל השלישי בפרט. לאחר פניית חברי עמותת 'עזרה בדרך' לא היססנו ומיד נענינו, ובשמחה רבה יצאנו לפרויקט קטיף פירות מחצרות הבתים. במהלך הפעילות הרגשנו שאנו תורמים לקהילה וגם מחזקים את הקשר בינינו. זו לא הפעם הראשונה ובטח לא האחרונה שאנו משתפים פעולה עם עמותת 'עזרה בדרך' ונהנים מהקשר החברתי והקהילתי שבאופן חד משמעי מעשיר מעצים ומסייע לכולנו".

"לכבוד הוא לנו להיות חלק משיתופי פעולה ברוכים שכאלה", אומר נתן שטורם יו"ר עמותת "עזרה בדרך". ומוסיף, "ללא ספק אנו רואים את שורשי הנתינה והמודעות שהכו שורשים איתנים ואנחנו בזוכים אהבה גדולה לראות וליהנות מפירות העשייה. תודה רבה לחברי "חמש אצבעות", לבני הנוער מ"שבט רגבים" של הצופים ולכל תושבי העיר שבוטחים בנו וצועדים איתנו דרך ארוכה. בדרך זו אנו ממשיכים".

תודה לצוות הנפלא של עמותת "עזרה בדרך"

צפו בגלריית התמונות:

צילום באדיבות עמותת עזרה בדרך

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: