יום שבת, 25 במאי 2019, כ' אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

תערוכת צילומים בפרדסיה

חיים בן סניור מציג תערוכה מרגשת

פורסם בתאריך:


חיים, נשוי לדפנה ואב למיטל, נמרוד ואור, סבא לחמישה נכדים, מתגורר למעלה משבע עשרה שנים בפרדסיה. בין תחביביו: צילום, רכיבת אופניים, ריצה ושחיה. כנער היה חבר "בקלוב התעופה לישראל" שם שימש מדריך "וגידל" דורות של טיסנאים שהגיעו להישגים נכבדים והיוו את תשתית המזל"טים בצה"ל ובתעשייה.

חיים מהנדס אלקטרוניקה ועובד בחברת דיספיגי בהרצליה פיתוח, בתפקידו חיים מנהל את קבוצת RF SYSTEMבעשור השנים האחרונות. 

במשך שנים צילם את המשפחה ולפני שבע שנים לכבוד יום ההולדת קבל במתנה "קורס צילום מתחלים", הקורס בנוסף ללימוד יסודות הצילום נתן לו חשיפה "לצילום רחוב", "צילום בתנועה" ובעיקר הרצון להראות "מה שמעבר". 

בהמשך נחשף חיים לטכניקת צילום HDRאשר מאפשרת הגדלת התחום הדינמי של התמונה, טכניקה זו מתאפשרת בעזרת צילום של שלוש תמונות או יותר של אותו אובייקט במצבי חשיפה שונים (חשיפה נורמלית/אופטימלית, חשיפת יתר ותת חשיפה) ובעזרת תוכנה מחשב "לחבר" את התמונות לתמונה יחידה, היום מצלמות מתקדמות מסוגלות לייצר תמונת HDRבאופן עצמאי.

לפני כשמונה שנים הצטרף לקבוצת "הפרדסים" קבוצת  אופני שטח בהנהגתו של זיו רן ועמה רוכבים מכל הארץ ובחו"ל, והוא אחראי לתיעוד הקבוצה בהסרטה ועריכה של רכיבות הקבוצה בארץ ובעולם, בערוץ  שלו (BSHAIM) למעלה ממאתיים סרטונים. 

בשנה האחרונה הצטרף לקבוצת "כן ולא רוכבי השרון", קבוצת רכיבת אופני שטח עבור לקויי ראיה, חיים משמש "קפטן" אשר רוכב מלפנים על אופני טאנדם ומאחור רוכב "סטוקר" חבר או חברה לקויי ראיה. הקבוצה מבצעת באופן רציף לאורך כל השנה רכיבות לילה באמצע השבוע ועוד רכיבה בסוף השבוע, כמו כן הקבוצה משתתפת באירועי רכיבה תחרותיים כמו: סובב תל-אביב, סובב כנרת, ספורטיאדה, אפיק ישראל ובשנה האחרונה החלו לבצע במקטעים את שביל ישראל.

התערוכה "חיים בטבע" מוצגת בימים אלו בספרית "בית טלי" אשר בפרדסיה ובה מוצגים תמונות טבע מאתרים שונים בארץ ובעולם מהשנים האחרונות, בחלק ארי של התמונות נעשה שימוש בטכניקת HDR

התערוכה מוצגת בספריית בית טלי, רחוב החרצית 11. טלפון: 09-8945312 הקהל מוזמן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
חיים בן סניור
עפר | 22:22   03.12.18