יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

חדשות במה קורא נט

חדשות בכפר יונה והסביבה, חדשות, חדשות בכפר יונה, חדשות השרון,חדשות פרדסיה,חדשות עמק חפר ובת חפר, מה קורא בכפר,

חדשות כפר יונה והשרון: הפועל פרדסייה 0 מכבי נתניה 6

כדורגל: מכבי נתניה מליגת העל הגיעה הערב לפרדסייה למשחק אימון נגד הפועל פרדסיה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

משחק ראווה: הפועל פרדסיה 0 מכבי נתניה 6

הערב (יום ב') התקיים במגרש הכדורגל בפרדסיה משחק ראווה, בין הפועל פרדסיה המקומית מליגה ג' למכבי נתניה מליגת העל.

במסגרת תכנית העבודה של מועדון מכבי נתניה בכדורגל לקירוב הקהילה במרחב השרון, תופיע קבוצת מכבי נתניה מליגת העל למשחקי ידידות נגד מספר קבוצות באזור השרון.

המטרה: לקרב את הפריפריה למועדון מכבי נתניה ולתת הזדמנות למשפחות, נשים ילדים ומבוגרים לצפות בשחקני ליגת העל מקרוב. שאפו למכבי נתניה על היוזמה הברוכה. שאפו ענק למארגני האירוע.

בקרוב תופיע מכבי נתניה למשחק בכפר יונה.

מחוץ למגרש מיקמו המארגנים חנות מזכרות ניידת של מכבי נתניה , מכרו צעיפים ואביזרי עידוד, וניפקו מנויים לעונת המשחקים 2019-20.

לפני המשחק נערך טקס הוקרה בו הוענקה חולצה רשמית של מכבי נתניה לראש המועצה טל גורקי ע"י נציגי מכבי נתניה.

ראש מועצת פרדסייה מר טל גורקי התכבד גם בבעיטת הפתיחה.

מעל 500 צופים הגיעו למשחק המעניין שהיה שקול יחסית בדקות הראשונות, כשלשחקני פרדסייה היה עדיין כח לעמוד בקצב המשחק, להגיב במהירות ויכולת להגיב להנעת הכדור. היה לא קל להתמודד עם עוצמה של שחקני ליגת העל. ארבע ליגות מעליהם. לשחקני מכבי נתניה לקח מעט זמן להסתגל למגרש הסינטטי המושקע בפרדסייה, להסתגל להנעת כדור איטית יותר מהרגיל ולכדורים שקופצים פחות על סינטטי. לאחר 30 דקות מחצית. התוצאה עמדה על 0:2 לנתניה.

במחצית השנייה כבר התקשו שחקני פרדסייה המצוינים, לעמוד בקצב ומכבי נתניה 'שכבה' על שער פרדסיה. למרות יכולת גבוהה של שוער פרדסייה, הסתיים המשחק בתוצאה מוחצת 0:6 למכבי נתניה.

פרט פיקנטי: ברק בדש מנהל הקבוצה הנתנייתית ועד לא מזמן 'גולר' בליגת העל במכבי תל אביב ונתניה, שותף ברבע השעה האחרונה בחוד נתניה, עשה צרות להגנת פרדסייה, הבקיע שער יפה שנפסל בטענת נבדל (מוצדקת) והבקיע עוד שער מבעיטת 11 מ' מדוייקת. לצהלת מנהלי ושחקני נתניה וכל הצופים, חגג בדש כשקפץ תוך הסרת חולצתו וחגג כמו בימיו היפים.

לאחר סים המשחק העמידו המארגנים שולחנות מסודרים בקצה המגרש, לצידם ישבו שחקני מכבי נתניה, חתמו והצטלמו עם התושבים שהורשו להיכנס למגרש בצורה מסודרת.

בהמשך הערב לאחר הצילומים המתישים אירוחו קברניטי מועדון הפועל פרדסיה ושחקניהם את שחקני מכבי נתניה והצוות המקצועי והניהולי לארוחת ערב ספורטיבית ומזינה.

צפו בגלריית התמונות:

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יללה נתניה
אבי דר | 07:59   13.08.19