יום שבת, 23 במרץ 2019, ט"ז אדר ב' ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חינוך ונוער במה קורא נט

חינוך,נוער,חינוך בכפר יונה,חינוך ונוער

כפר יונה זכתה בפרס משרד החינוך לשנת תשע"ח

משרד החינוך הודיע על זכיית החינוך בכפר יונה בפרס החינוך במחוז השרון לשנת תשע"ח

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

כפר יונה זכתה בפרס משרד החינוך לשנת תשע"ח

הנהלת המחוז במשרד החינוך, הודיעה השבוע על זכיית אגף החינוך כפר יונה, בפרס החינוך המחוזי לשנת תשע"ח.

הפרס ניתן על עשייה חינוכית ענפה ומוצלחת של אגף החינוך במהלך השנים האחרונות, בהובלתה של מחזיקת תיק החינוך ובראשותה של מנהלת האגף, אסנת חכמון.

"חברי ועדת פרס החינוך המחוזי התרשמו מאוד מהעשייה הרבה בתחום החינוך". הנהלת המחוז החליטה להמליץ על מועמדותה של כפר יונה לפרס חינוך ארצי. "קבלו הערכתנו הרבה על עשייה חינוכית. יישר כח והמשך עשייה פורייה". כך נכתב בהודעת הזכייה שנתקבלה ממשרד החינוך.

מנהלת אגף החינוך בעיריית כפר יונה, אסנת חכמון: "תודה ויישר כח לראש העיר ולסגניתו מחזיקת תיק החינוך, על התמיכה, שיתוף הפעולה  ותרומתם לקידום מערכת החינוך הנפלאה שיש לנו בעיר, למנהלות היסודי והקדם יסודי, למנהל מחלקת הנוער של העירייה, למנהלי בתי הספר והגנים בעיר ולבני הנוער הנפלאים שלנו, על כל עמלכם ועשייתכם המוצלחת והראוייה לכל שבח בשנת הלימודים הנוכחית".

אין ספק כי זו תעודת כבוד לתלמידים בכלל ולכל מערכת החינוך בפרט. לכל מי שנוטל חלק בעבודה קשה יומיומית לאורך כל השנה, על מנת להקנות ידע וערכים לדור העתיד של העיר כפר יונה, מורים וצוותי בתי הספר השונים. כן מגיעה מלוא הערכה לבעלי התפקידים במחלקת החינוך בכפר יונה, ולעירית כפר יונה, החל מראש העיר דרך כל בעלי התפקידים בעיריה ששמים את החינוך במקום הראשון.

יישר כח.

צילומים באדיבות:

דוברות כפר יונה

מחלקת הנוער המרכז הקהילתי כפר יונה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
שפו לעיריה ולאפי דרי
ארי | 13:43   06.07.18