יום שישי, 23 באוגוסט 2019, כ"ב אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

חינוך ונוער במה קורא נט

חינוך,נוער,חינוך בכפר יונה,חינוך ונוער

חדשות כפר יונה: מועצת נוער חדשה

נבחרה מועצת נוער חדשה. היו"ר: ליאם אלבז, תלמידת כיתה י"ב מביה"ס "איש שלום"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

נבחרה מועצת תלמידים ונוער חדשה לכפר יונה

בשבוע שעבר נערכו בחירות למועצת תלמידים ונוער בכפר יונה. לתפקיד היו"ר נבחרה ליאם אלבז, תלמידת כיתה י"ב מביה"ס "איש שלום". לתפקיד היו"ר. לתפקיד סגן יו"ר מועצת התלמידים נבחר אלון וובר צביק. לתפקיד המזכ"ל נבחר עומר ונטורה. לתפקיד דוברת המועצה נבחרה ירין סודאי ולתפקיד יו"ר ועדת נוער וקהילה נבחר אביב בובלי.

חברי וחברות מועצת הנוער העירונית החדשה זומנו למפגש הכרות ותיאום ציפיות עם ראש העיר שושי כחלון כידור, בו נטלו גם חלק מנהל מחלקת הנוער והצעירים, דארל סולבי ודובר העירייה אבריאל בן דור. המפגש נפתח בסבב הכרות, במהלכו הציגו חברות וחברי המועצה את עצמם, ביה"ס והשכבה אותה הם מייצגים והתפקיד אותו הם נושאים. בסיום הסבב הציגה יו"ר מועצת הנוער את תכנית העבודה השנתית על הפרויקטים המתוכננים במסגרתה, האתגרים עימם הם מתמודדים בשיווק הפעילויות ונוכחותם החסרה של בני הנוער בהן.

ראש העיר, שושי כחלון-כידור: -"אתם דוגמה ומופת למנהיגות צעירה המגלמת בעשייתה אחריות חברתית. אני מביטה בכם ורואה את דור המנהיגות והמנהיגים העתידי של העיר והמדינה. יישר כח והרבה הצלחה, ומכל הלב, לכל אחת ואחד מכם. בהזדמנות זו אציין כי דלת משרדי פתוחה בפניכם ואשמח לשמש לכם אוזן קשבת ולסייע בידכם בכל יוזמה, רעיון ו/או הצעה שתרצו לקדם לטובת בני הנוער בעיר". ראש העיר שושי כחלון-כידור ציינה בפני הנבחרים החדשים כי היא רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין הגורמים השונים בעירייה לבין נציגי הנוער בכללותם זאת במטרה לקדם יחד את העשייה עבור ולמען רווחתם של בני הנוער בעיר. עוד ציינה, כי כפר יונה התברכה בבני ובנות נוער איכותיים, מוכשרים ופעילים המגלים רוח התנדבות ומעורבות בחיי הקהילה בעיר וכן שיבחה את הפעילות הענפה ואת מחויבותם האישית לבני הנוער.

לסיום, הצטלמו חברי מועצת התלמידים עם ראש העיר.

צילום באדיבות דוברות כפר יונה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
צעירים זה כח
עדי ונטורה | 10:38   05.12.18