יום שבת, 23 באוקטובר 2021, י"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5407068

חינוך ונוער במה קורא נט

חינוך,נוער,חינוך בכפר יונה,חינוך ונוער

חינוך באהבה: 'פני מאיר' משמחים את הילדים

בית חינוך שמראה אהבה לתלמידיו: התלמידים מחזירים אהבה ותשוקה בלימוד ודרך ארץ

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

המחנכים של 'פני מאיר' משמחים את התלמידים

מחנכי בית הספר 'פני מאיר' ימאו בשלושה רכבים לבית התלמידים כדי לשמח אותם בשירים ריקודים והפתעות

פנו אלינו הורים של תלמידים בבית הספר 'פני מאיר' על מנת להוקיר תודה למחנכי בית הספר והצוות הניהולי ולהראות לציבור הרחב שיש חינוך באהבה.

'זה לא מובן מאליו שהמורים יצאו ברכבים ויגיעו לבתים של התלמידים בכפר יונה ויישובי הסביבה וישמחו את התלמידים בעצם ההגעה שלהם עם האנרגיות, העידוד בשירים וריקודים' - כך אומרת לנו רותי אמא של תלמיד בביה"ס 'פני מאיר' ומוסיפה, שבשל הקורונה התלמידים נעדרו מספסל הלימודים לתקופה ארוכה והתגעגעו ועצם ההגעה של המורים עשתה ריגוש גדול לתלמידים ולמשפחות שלהם.

צוות המחכנים של ביה"ס 'פני מאיר' והרב עזרא הללויה יצאו ביום שלישי כדי לשמח את התלמידים שכבר מעל חודש לא פוקדים את בית הספר ומתקיימת למידה מרחוק. היה חשוב לצוות הפדגוגי לייצר קשר אישי בלתי עמצעי עם התלמידים ולשמח אותם. כשהם מצוידים ברמקולים ומוסיקה שמחה ושקיות עם הפתעות, פקדו ה'סיירת' של המחנכים את בתי התלמידים והפתיעו אותם ובכך ריגשו את בני המשפחות, שכנים וגם עוברי דרך שהשתתפו בשמחה הספונטנית.

אמא של תלמיד: -"יישר כח גדול לצוות הרבנים שהקדישו מזמנם והגיעו אפילו עד לשומרון כדי לשמח אפילו ילד אחד! אין ספק שמעשה זה יחרט בזכרונם לטובה ויישא פירות בע"ה. תודה רבה על כל המאמץ. הילדים היו מאוד נרגשים".

אב לתלמיד: -"הרב!! כל כך התרגשנו כשקיבלנו בשורה שאתה מגיע ליישוב קדימה במיוחד לשמח אותו (את דוד הבן שלנו) מאותו רגע דוד קפץ משמחה בבית. תודה לכם על המסירות".

מספר הורים שלחו לנו תמונות וסרטונים המדברים בעד עצמם.

יישר כח לעושים במלאכה.

צפו בגלריית התמונות:

צילום סרטונים ותמונות: הורים מביה"ס 'פני מאיר'

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יש מה ללמוד ממש מרגש
עוזי מזרחי | 19:33   31.10.20