יום רביעי, 21 באוקטובר 2020, ג' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל: כפר יונה ניצחה את הדרבי בפרדסיה

ליגה ג': כפר יונה ניצחה במשחק השלמה. מי שניצח באמת היה זיו חג'אג' ז"ל, שנפטר לפני כשבועיים. טקס, דקת דומייה וחולצות לזיכרו

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

כפר יונה ניצחו את הדרבי בפרדסיה. טקס לזכרו של זיו חג'אג' ז"ל

ליגה ג'

מחזור 9: הפועל פרדסיה 0 עירוני כפר יונה 1

הגשם העז שניתך בשישי לפני כעשרה ימים, הציף תוך דקות את כר הדשא הסינטטי בפרדסיה. המשחק המרתק במסגרת המחזור התשיעי בליגה ג', נדחה להיום.

המשחק נפתח בטקס ובדקת דומייה לזכרו של שחקן העבר, עוזר המאמן בפרדסיה - זיו חג'אג' שנפטר מדום לב לפני כשבועיים כשהוא רק בן 36. שחקני שתי הקבוצות והצוותים המקצועיים עמדו בטקס לזכרו. זיו חג'אג' היה גם חבר יקר של שני המאמנים: אמיר אברהם מאמן כפר יונה  ולירן תגר מאמן פרדסיה. שני המאמנים עמדו לבושים בחולצה לבנה שהוכנה מראש עם תמונתו וכששמו מתנוסס על החזה.

"זיו נפטר בטרם עת מדום לב בגיל 36, והותיר את כולנו המומים וכואבים" - אמר אמיר אברהם לפני המשחק.

מתחילת המשחק ראינו שליטה מוחלטת של פרדסיה על המגרש. שחקני כפר יונה עסקו ברוב דקות המשחק בנסיונות לעצור את שחקני פרדסיה שיזמו יותר, תקפו וניסו לייצר איומים על שער כפר יונה.מידי פעם כפר יונה יצאה להתקפות מעבר שנבלמו די בקלות על ידי הגנת פרדסיה. בדקה ה-31' באחת מההתקפות שנראו משעממות, בעיטת שוער למרכז המגרש, ניסיון הרחקה לא טוב של הקישור המקומי, מלש הבטמו נשלח לתוך הרחבה ובעט לגופו של שוער פרדסיה, יונתן יצחק המהיר שחתך ימינה הגיע ראשון לכדור ובעט שטוח וחד פנימה. כפר יונה מובילה 0:1.

 עד לשריקת המחצית, למרות יתרון איכותי בשדה, לא הצליחו שחקני פרדסיה להשוות.

במחצית השניה המשחק הפך להיות דו צדדי, חילופים טובים ונכונים של אמיר אברהם סייעו לכפר יונה לסגור את מרכז השדה והקשה עוד יותר על משחק ההתקפה של פרדסיה.

לקראת הסיום הגבירו שחקני פרדסיה את הלחץ וכפר יונה נסוגה יותר לאחור כשמידי פעם יוצאת להתקפות מתפרצות.

לירן תגר מאמן פרדסיה שלח את כל הכלים ההתקפיים למערכה. כמעט כל שחקני פרדסיה משתתפים בכל התקפות.

בדקה ה-82' כרטיס צהוב לשוער כפר יונה טל עמרן על בזבוז זמן. זאת, למרות שבד"כ לא מוציאים כרטיס על כאלו בזבוזי זמן.

בדקה ה-90' רגע של מחלוקת: באחת מהמתפרצות יוצא שוער פרדסיה אל מחוץ לרחבת ה-16 ועוצר במכוון את הכדור בידו כדי למנוע הגעתו לחלוץ כפר יונה, שהיה בעמדה לקראת הבקעת שער וודאי. השופט שורק לבעיטה ישירה מ-18 מ' לטובת כפר יונה ומוציא רק צהוב לשוער פרדסיה. ההסבר: היו עוד 2 שחקנים בריצה באזור וכן זה לא היה מצב ישיר לשער. הייתה צריכה להתבצע עוד פעולה ולכן: צהוב. את הבעיטה לקח אדם לם שבעט רע לשמים.

בדקה ה-92'  רגע של מחלוקת נוסף: הכדור נהדף לא טוב ע"י טל עמרן שוער כפר יונה ומגיע ל אורן שמחי מפרדסיה שנמצא עם הגב 3 מ' מהשער בעמדה קורצת. טל עמרן בזינוק כפול מצליח לקלוט את הכדור תוך כך שהוא מפיל את שימחי. מנקודת הצילום שלנו זה נראה פנדל. השופט החליט: לא פנדל. הספסלים ושחקני פרדסיה התרעמו. השופט שרק להפסקת המשחק כנראה כדי להרגיע את הרוחות. שוער כפר יונה טל עמרן בעט בכדור לכיוון החוץ ומיד זכה בצהוב שני וכרטיס אדום והותיר את חבריו בעשרה שחקנים לתוספת של התוספת, שבסיומה שרק השופט לסיום לקול מצהלות שחקני ואוהדי כפר יונה.

אמיר אברהם מאמן כפר יונה שמח ומאושר: -"גאה בבחורים שלי על הלחימה ללא פשרות , לאחר שני הפסדים כואבים היינו חייבים את הנצחון הזה".

לירן תגר מאמן פרדסיה נראה מאוכזב: -"לא הצלחנו לתרגם את היכולת הטובה שלנו במיוחד בחצי הראשון לכיבוש שערים. כשלא כובשים סופגים וזו התוצאה.

 

צילום וידאו: רועי אברהם

צילום תמונות וצילום וידאו: תמונות נוספות יועלו מחר

רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: