יום שני, 20 במאי 2019, ט"ו אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל ליגה ג': הצמרת לוהטת

כפר יונה מתבססת בצמרת עם עוד ניצחון 0:2 על אריאל. פרדסיה הובסה ונעצרה בטירה 1:4. קלנסווה זוהרת בצמרת. בשישי משחק העונה מספר 2: קלנסווה תארח את כפר יונה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

כפר יונה ופרדסיה מתבססות בצמרת

ליגה ג' שרון

מחזור 21

הפועל קלנסווה 2 צעירי טירה 0

במחצית ראשונה התקשו המקומיים לפרוץ את ההגנה העקשנית של האורחים מטירה. בדקה 51' הצליח עמרי הרמתי להכניע את שוער האורחים וקבע 0:1. שחקני טירה ניסו ככל יכלתם להשוות ולא הצליחו. מכאן התחמם המשחק והשופט הראשי עמית רובין שלף 4 צהובים לאורחים מטירה. אופיר דר לולו נכנס בדקה ה-71' וכחלוף דקה קבע את תוצאת המשחק כשכבש את השני לקלנסווה.

מ.כ. כפר קאסם ניבראס 1 עירוני כפר יונה 8

שחקני כפר יונה הגיעו נחושים לנצח. היתרון האיכותי ניכר לאורך כל המשחק. במחצית הראה לוח התוצאות על 0:3 לאורחים מכפר יונה. שלישיות לשי רוטמן ולאופיר חלוואני.                 הבקיעו לכפר יונה: שי רוטמן (17',54',61'), אופיר חלוואני (44',72',90') כתר שקד (28'), ברהנו מולועלם (47').

עבדאללה עאמר (77') כבש שער כבוד למקומיים.

 

מחזור 22

צעירי טירה 4 הפועל פרדסיה 1

שני צמדים של שחקני טירה הכריעו את המשחק. תבוסה כואבת לפרדסיה שנעצרה לאחר תקופה טובה. הבקיעו לטירה: עבד אל חפיז מנצור (4', 62'), מוחמד גינדיה (45', 47'). ישי לקאו (61') מפרדסיה צימק. 

עירוני כפר יונה 2 עירוני אריאל 0 

במשחק טוב ביססה עירוני כפר יונה את מקומה בצמרת. צחי גמליאל המצויין חגג יום הולדת כשכבש במחצית הראשונה. 0:1 הייתה תוצאת המחצית. שחקני כפר יונה נסוגו לאחור במחצית השנייה ואריאל תקפו גלים גלים את שער המקומיים. מאמן כפר יונה, אמיר אברהם זיהה את הבעייה והכניס למערכה את  הסקורר עומר כותה שגמל לו בשער שהכריע למעשה את המשחק.

מילה טוב לצוות השיפוט בראשות השופט ארד ניב עם שיפוט מצוין ומתואם עם קווניו. נתן למשחק לרוץ והיה קרוב לאירועים.

הפנים למשחק העונה מספר 2 שייתקיים בכפר ברא בשישי 22.2.19 שעה 11:30. קלנסווה תארח את כפר יונה

צילום תמונות: רון שלום(Rׂׂׂ) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: