יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל ליגה ג' שרון: כפר יונה עם ניצחון מוחץ לקראת הפלייאוף

סיום עונה: עירוני כפר יונה הביסה את ספורטינג ת"א 1:7. מפגן כח, ארבעה ימים לפני הקרב האמיתי שיתקיים ביום שני באצטדיון כפר יונה מול פרדסיה במסגרת הפלייאוף לעלייה לליגה ב'. סולי יוסף עם שער נפלא במשחק סיום קריירה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

ליגה ג' שרון

ניצחון מוחץ לעירוני כפר יונה על ספורטינג ת"א. סולי יוסף מסיים קריירה עם שער נפלא

מחזור 26: ספורטינג ת"א 1 עירוני כפר יונה 7

מפגן כח לסיום עונה טובה מאוד של עירוני כפר יונה. משחק סיום עונה מוחץ של עירוני כפר יונה בחוץ נגד היריבה המרה, ספורטינג ת"א.

הקבוצה המקומית, ספורטינג ת"א הייתה ממוקמת רוב העונה בצמרת הליגה ומשך מחזורים רבים תפסה את המקום השני. לאחר פרשת שיתופו של השחקן הצרפתי שלא כחוק והפחתת נקודות, יצאה הרוח ממפרשי המועדון והקבוצה מסימת את הליגה במקום השביעי בלבד.

כפר יונה הגיעה למשחק בהרכב חסר והשחקנים גילו עליונות ויכולת גבוהה וכבר במחצית התוצאה עמדה על 0:4 לאורחים מכפר יונה. סולי יוסף, פתח בהרכב במשחק האחרון בקרייה, והתכבד לכבוש את השער הראשון לזכות כפר יונה. בדקה ה-20' העביר גל גרינדרפר כדור עומק נפלא לסולי יוסף בתוך הרחבה. סולי השתלט יפה ובבעית תותח בשמאל, הרעיד את הרשת עם כדור נפלא לפינה השמאלית של שוער ספורטינג. 0:1 לכפר יונה.

עד סיום המחצית הראשונההצליחה כפר יונה לעלות ליתרון של 0:4 עם שערים: עומר כותה (31'), הבטמו מלאש (37'), אור משאלי (38'). עם תחילת המחצית השניה (56'), הצליח עומר דייגי המקומי, לצמק את התוצאה כשדייק בפנדל וכבר 1:4. כפר יונה המשיכה לשלוט ועם צמד של מלך השערים, שי רוטמן (73', 88') ושער של אופיר חלוואני (77') חתמו את התוצאה המוחצת 1:7 לכפר יונה.

הפנים למשחק הכי חשוב העונה: יום שני 9.4.19 בשעה 15:00 באצטדיון כפר יונה נגד פרדסיה.

סרטון תקציר המשחק:

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: