יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל ליגה ג' שרון: חורף חם בצמרת הליגה

קלנסווה ממשיכה לדהור עם ניצחון מוחץ. כפר יונה הביסה בחוץ את נתניה. פרדסיה נפרדה בתיקו חוץ בספורטינג ת"א

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

ליגה ג' שרון

מחזור 25

חורף חם בצמרת הליגה

הפועל קלנסווה 5 הפועל אורנית 1. שחקני קלנסווה חדורי מטרה הפכו את המשחק למשחק קל והביסו את האורחים מאורנית. כבשו לקלנסווה: עמרי הרמתי (7', 59'), אלעד דן (32'), מיכאל בן-חמו (54'), נתנאל ועקנין (61'). לאורנית: לירון יצחק (77').

השרון נתניה 1 עירוני כפר יונה4. כפר יונה עברה בהצלחה משוכה לא קלה. לאחר מחצית שקולה שהסתיימה בתוצאה 0:1 לאורחים משער של שי רוטמן (36') עלו שחקניו של אמיר אברהם חדים יותר למחצית השנייה. בדקה ה-59' מכפיל שי רוטמן את מאזנו האישי והקבוצתי וכבר 0:2. בדקה ה-72' מפיח דני ברוך המקומי תקוות ברוח נתניה כשמצליח להכניע את שוער כפר יונה ומקטין את התוצאה ל1:2. תוך שתי דקות, שקד כתר דאג להרגיע כשכבש (74') וחברו הבטמו מלאש (89') חתם את התוצאה כשהבקיע את הרביעי לקבוצתו.

ספורטינג ת"א 1 הפועל פרדסיה 1. ימים ספורים לאחר שבית הדין של ההתאחדות הוריד נקודות למארחים ופסק להם קנסות, רדיוס ושני הפסדים טכניים, ולפרדסיה פסק ניצחון טכני נפגשו שתי הקבוצות למשחק צמרת חשוב שהסתיים בשוויון. ראובן טביקה הבלם המקומי העלה את קבוצתו ממש סמוך למחצית לייתרון 0:1. פרדסיה לא ויתרה ובאה על שכרה עם שער שיוויון מתוק של אילן בבייב בדקה ה-77'.

צילום: אלי שמואלי

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: