יום ראשון, 19 במאי 2019, י"ד אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל ליגה ג' שרון: 'פיצוץ' במשחק העונה 2

הפועל קלנסווה - עירוני כפר יונה: דקה ה-86'. שופט הקו נפגע מאבן שנזרקה לעברו ע"י אחד האוהדים. השופט הראשי שרק לסיום. אנשי קלנסווה נראו מכים אוהד מכות נמרצות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

'פיצוץ' במשחק העונה קלנסווה - כפר יונה

ליגה ג' שרון

מחזור 23: הפועל קלנסווה 1 כפר יונה 0 (הפסק בדקה ה-86').

במשחק הצמרת המרתק שלא התעלה לרמה גבוהה, הוליכה מוליכת ליגה ג' שרון, הפועל קלנסווה כבר בדקה השנייה 0:1 משער שכבש הסקורר נתנאל ועקנין. מי שחשב שהולך להתפתח משחק מרתק עם הרבה שערים התבדה מהר מאוד. קלנסווה עם הגנה חזקה ועמידה נכונה על המגרש שמרה על הייתרון השביר לאורך 85 דקות. עירוני כפר יונה, הדולקת אחריה עשתה מאמצים ולא הצליחה להשוות. ואז כמעט כמו במערכון של הגשש: בדקה ה-86' אוהד/צופה זורק אבן שפוגעת בקוון חירי מסארוה. שופט המשחק דן בלומנפלד שורק לסיום והמשחק 'פוצץ'. מיד מתפתחת מהומה בה נראים אנשי קלנסווה מכים מכות נמרצות את אותו אוהד.

אמיר אברהם מאמן כפר יונה: -"קיבלנו גול בדקה הראשונה בגלל חוסר ריכוז במשחק צמרת טיפוסי ללא יותר מידי מצבים. הופתענו מזריקת האבן על הקוון בדקה ה-'86. אין מקום לאלימות במגרשי הכדורגל. נדרוש נצחון טכני בבית הדין".

לכתבנו נודע כי דו"ח שיפוט חמור מאוד יועבר להתאחדות. יש סיכוי גדול שהתוצאה תיקבע בבית הדין של ההתאחדות ביום רביעי הקרוב. הפועל קלנסווה המארחת, עלולה לקבל עונש אחד או יותר:

הפסד טכני 3:0.

הפחתת נקודות.

קנס כספי גבוה.

משחק רדיוס ללא קהל.

'לזכות' הפועל קלנסווה המארחת יעמוד הטיעון (שיצטרכו להוכיחו מול הראיות והדו"ח) כי כשמובילים 0:1 ארבע דקות לסיום אין היגיון לפגוע בשופט.

צילום ארכיון: רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
מר פנדלוביץ שרק אופסייד
אבי דר | 07:36   26.02.19