יום רביעי, 21 באוקטובר 2020, ג' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורסל ליגה ארצית: בית"ר כפר יונה בירידה

מחזור 7: בית"ר כפר יונה כבר ראתה ניצחון חוץ בכפר קאסם, אבל פיניש נפלא של המקומיים החזיר את שחקני הכפר מאוכזבים הביתה. המאזן הגרוע 6 הפסדים וניצחון אחד בלבד מעמיד את כפר יונה במקום האחרון בליגה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

בית"ר כפר יונה שוב הפסידה וממוקמת אחרונה בטבלה

כדורסל ליגה ארצית

מחזור 7: הפועל כפר קאסם 75 בית"ר כפר יונה 69.

שחקני כפר יונה הגיעו לכפר קאסם בידיעה שניצחון יכול להוציא אותם מהמקום האחרון בליגה. פתיחת המשחק בישרה טובות כששחקני כפר יונה שומרים היטב ועובדים נכון בהתקפה עם חדירות טובות ושלשות של שגב זיקרי הורידו את הקבוצות בסיום הרבע הראשון עם יתרון מבטיח לשחקני כפר יונה 10:17. כפר קאסם התעשתה וחזרה למשחק והפער הצטמצם כששחקני כפר יונה לא מוצאים מענה הולם לאסף דורי המקומי ומפסידים בקרבות מתחת לסל. 33:33 במחצית. כפר יונה יצאו מרוכזים יותר למחצית השנייה ושוב פתחו פער טוב וסיימו את הרבע השלישי עם יתרון 8 נקודות 50:58. מתחילת הרבע האחרון כפר קאסם לחצו בהגנה וצלפו שלשות עד המהפך 60:61 לכפר קאסם חמש דקות לסיום. מכאן ועד לסיום המשחק הייתה רק קבוצה אחת על הפרקט, כפר יונה נעלמה, הפער הלך וגדל ובסיום ניצחון גדול לכפר קאסם. כפר יונה חוזרים הבייתה עם אכזבה גדולה.

מצטיין המשחק: שחקן כפר קאסם דורי אסף (24 נק').

קלעו לכפר יונה: ברק אוריון ואבי גולה 12 נק' כ"א, שגב זיקרי 11 נק', ג'ושוע אדלר ודין זהבי 9 נק' כ"א, אסף סטולרו ועמית בן דהן 6 נק' כ"א, רותם זיו 4.

לאחר 7 מחזורים ממוקמת כפר יונה במקום האחרון בטבלה עם ניצחון בודד ושישה הפסדים.

בכפר יונה חייבים למהר ולעשות חשבון נפש, להביא שחקנים מתאימים כדי לצאת מהבוץ.

תמונת ארכיון: צילום רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: