יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

כדורגל ליגה ג' שרון: פרדסיה עוקפת

מחזור 16: עם תקציב נמוך, לירן תגר מפתיע עם פרדסיה כבר במקום השני. כפר יונה שמטה ניצחון ביתי כשספגה שוויון עמוק עמוק בתוספת הזמן. קלנסווה מוליכה את הליגה בבטחה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

פרדסיה עוקפת וכבר במקום השני

ליגה ג' מחוז שרון

מחזור 16

הפועל פרדסיה 7 כפר קאסם ניבראס 0. משחק מצוין של המקומיים שממש התעללו באורחים האומללים מכפר קאסם. הבקיעו לפרדסיה: יאן סולימנוב (צמד), נתנאל אסייג,אדגר שמאייב, אור כתר, אילן בבייב ותומר בוחבוט.

לירן תגר מאמן פרדסיה: -"הגיבוש הקבוצתי היא המעלה הגדולה העונהועל זה אנו שמים דגש. משחקים ומתקדמים ממשחק למשחק. מאמין ומקווה שנתמודד עד סיום העונה על מקומות 2-3 לפלייאוף".

עירוני כפר יונה 2 הפועל אורנית 2. תיקו ראשון העונה לכפר יונה. משחק טוב של המקומיים במחצית הראשונה הספיק רק לשער יתרון בדקה ה-'25. מלך השערים שי רוטמן המצוין השתלט על כדור שהוגבה ע"י צחי גמליאל, הקפיץ באמנות ובעט מהאוויר כדור חזק פנימה 0:1 לכפר יונה. בדקה ה-44' במקום להגדיל את התוצאה, רפיון במרכז הגנת כפר יונה ואבירן בניטה מאורנית נגח בזינוק נאה את השוויון.

בדקה ה-47' עם פתיחת החצי השני, נגיחה טובה של אופיר חלוואני הוותיק וכפר יונה מוליכה 1:2. תשע דקות בתוספת הזמן, הגנת כפר יונה עם שרשרת כשלים: כדור גובה פשוט והרחקה רעה של טל חדד בנגיחה למרכז הרחבה, הבלמים לא מצליחים להתמודד על הכדור, מה שמאפשר לאבירן בניטה המצוין להשוות ולהשלים צמד ממש עם השריקה לסיום תוספת הזמן של המשחק. איזו דרמה. מפח נפש לשחקני כפר יונה. בצוות המקצועי של כפר יונה צריכים לבדוק כיצד זה שני משחקים רצוף מובילים 0:2 ולא מנצחים.

הפועל קלנסווה 5 עירוני אריאל 0. משחק צמרת שטרף את הקלפים למי שציפה להפתעה או להתמודדות שוות כוחות לפחות. המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 0: 3 לקלנסווה והאורחים כבר לא בתמונה. ננו ועקנין החטיא פנדל, אבל זה לא הפריע לחבריו לדרוס במחצית השנייה עם 0:5 מוחץ בסיום. קלנסווה בדרך לאליפות. הבקיעו לקלנסווה: אלעד דן (צמד), בר בלומברג (פ), מיכאל בן חמו, ננו ועקנין.

ליאור בן שושן מאמן קלנסווה: -"הגענו למשחק מאד מוכנים ודרוכים ועשינו גם שינויים שהפתיעו אותם מאד ופשוט לא היה להם תשובה לזה ושלטנו במשחק ללא עוררין ויכלנו גם להגדיל את התוצאה בהרבה יותר".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: