יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

ליגה ג' שרון: קלנסווה אלופת הסיבוב הראשון

קלנסווה ניצחה את המשחקים החסרים ונותרה חזק במקום הראשון. כפר יונה במקום 4 הובסה בבית. פרדסיה במקום 5 ניצחה את רעננה.

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

קלנסווה חזק בפסגה. כפר יונה הובסה. פרדסיה

מחזור 15

כפר קאסם ניבראס 0 הפועל קלנסווה 1. חניכיו של ליאור בן שושן עברו משוכה קשה והשלימו את הסיבוב הראשון במקום הראשון עם הפרש מבטיח. את שער הניצחון כבש אופיר דר לולו בדקה ה-35'.

ליאור בן שושן מאמן קלנסווה: -"יש לנו מטרה אחת. בע"ה לעלות ליגה מהמקום הראשון. יש לנו עוד מה לשפר. הגיעו מספר שחקנים חדשים ואנו עוד צריכים לעבוד קשה. נשאר צנועים, נעבוד כי הדרך עוד ארוכה להשגת המטרה".

עירוני כפר יונה 2 ספורטינג ת"א 5. כפר יונה אפילו לא חלמו על כזאת פתיחת משחק: אבי מלש (1') הימם את ספורטינג בשער בזק כשניצל טעות קשה של בלם האורחים וכבש.

צחי גמליאל (7') קיבל כדור כ-25 מ' משער ספורטינג ובכישרון רב השתלט על הכדור ובעט נפלא אל בין חיבורי הקורות וכבר 0:2 לכפר יונה.

האורחים היו בהלם ורק אזלת רגלם של חלוצי כפר יונה עם החמצות ממצבים נפלאים מנעו תבוסה כבר במחצית הראשונה וכשלא כובשים - סופגים.

האורחים חזרו למשחק סמוך למחצית מפנדל מוצלח (41') של עומר דייגי המצויין.

המחצית הסתיימה בייתרון מבטיח של כפר יונה. ברם, בדקה 53' שער עצמי טיפשי של שאול אברהם המקומי הביאה לשיוויון.

יציאתו של איזי גראף מכפר יונה בכרטיס צהוב שני ואדום מיותרים בשל משחק מסוכן במרכז המגרש, הקשתה על כפר יונה.

ההתמוטטות הגיעה בשבע הדקות האחרונות למשחק, כשכפר יונה ספגה שלוש פעמים: צמד מרגלי סהר אור דנן ( 83', 88' ) ואליה שרעבי (90'). תבוסה כואבת לכפר יונה - ניצחון ענק לספורטינג בסיום, מה שביסס אותם במקום השני.

אמיר אברהם מאמן כפר יונה - פתיחה נפלאה של המשחק עם 0:2 מבטיח. איך התפרקתם? -"המשחק היה בידיים שלנו והחמצות מנעו מאיתנו לנצח. מה עוד שהמשחק התפתח לרעתנו. פנדל לחובתנו, שער עצמי מיותר שגרם לשיוויון, הצהוב השני והאדום של איזי גמרו אותנו. נרים ראש ונמשיך הלאה - יש עוד סיבוב שלם".

הפועל פרדסיה 2 בני רעננה 1. מחצית ראשונה טובה של פרדסיה הכריעה את המשחק עם צמד של יאן סולימנוב (38', 43'). בחצי השני אלעד ברומר (65') צימק את התוצאה, אך שחקני פרדסיה שמרו על הניצחון היקר.

לירן תגר מאמן פרדסיה: -"האמנתי שנגיע לצמרת וגם עכשיו אני מחדיר לשחקנים שההשקעה על הדשא תביא לתוצאות טובות. מאמין שנתברג בסיום העונה למקומות 2-3 שיובילו אותנו לפליי-אוף".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
כפר יונה לא מסוגלים
אסי גומי | 20:32   06.01.19