יום ראשון, 24 בינואר 2021, י"א שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5407068

ספורט במה קורא נט

ספורט בכפר יונה והשרון

ספורט בשרון: ספורטינג דרסה את כפר יונה

ליגה ג' מחזור 22: ספורטינג ת"א 7 כפר יונה 1 במשחק צמרת לפרוטוקול. ראוי לציון: מגרש החול העלוב של כפר יונה שמתאים לפרות ולא לכדורגל

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

רון שלום

רכז המערכת במגזין מה קורא בכפר, מה קורא נט צלם עורך ומפיק

מאת: רון שלום

ליגה ג' שרון

מחזור 22: עירוני כפר יונה 1 ספורטינג ת"א 7

משחק צמרת לפרוטוקול בלבד. כפר יונה עוד היוו יריב בתחילת המשחק. ציון אשטגה האורח (שלישיה) עלה לראשונה על הלוח כבר אחרי 11 דקות. כפר יונה לא ויתרה ומאמציה נשאו פרי (29') עם ביצוע מושלם של בעיטה חופשית ע"י שאול אברהם המקומי לפינה השמאלית העליונה של שוער ספורטינג. 4 דקות חולפות ויעקב יואבוב, החלוץ המצוין של ספורטינג, מעלה שוב את האורחים ליתרון עם מספרת נפלאה. שער שהוא מעמד ראוי מאוד לשער העונה.

עד המחצית ספגה כפר יונה עוד שני שערים.

עם פתיחת החצי השני (47') הגדילו האורחים את יתרונם לאחר שער של אברהם ימהרן ומאז עד סוף המשחק, הדבר היחיד שהיה מעניין זה כמה ייגמר.

ספורטינג שהיא קבוצה איכותית יותר, הציגה לתכיד שחקנים מיומן ומאומן שמציגה מהלכי כדורגל נאים כשכמעט כל התקפה מסתיימת בבעיטה לשער. בכפר יונה חייבים להרים את עצמם ולהלחם לפחות למען כבוד המועדון למען לא תישנה כזאת תבוסה. ביתי אינו מבצרי.

ראוי לציון לרעה: משטח מגרש הכדורגל של כפר יונה שראוי יותר למרעה פרות ולא למגרש כדורגל. העיר כפר יונה - בדרך להיות עיר המונה 40 אלף תושבים, חלקם הגדול - ילדים, ראויה לקומפלקס מתקני כדורגל איכותי עם מספר מגרשים כמו בכל מקום מתוקן.

הבקיע לכפר יונה: שאולי אברהם (29').

הבקיעו לספורטינג: אטשגה ציון (11', 38', 40'), יואבוב יעקב (33'), ימהרן אברהם (47'), שי קחלון (77'), דנן סהר אור (81').

נציין את מאמן האורחים אלן מסודי שהכין קבוצה טובה ומאומנת

צפו בגלריית התמונות:

צילום: רון שלום (R) כל הזכויות שמורות

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
פרדסיה
יוסי | 11:10   08.03.20