יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: דנה שלו אהרון

סטודיו דנל׳ה ליווי התפתחותי וייעוץ שינה לתינוקות

פורסם בתאריך:


 

 דנה שלו אהרון, בת 40 נשואה ליניב ואמא ל- 3 שגיא, ליה ועידו. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והתמחות בפסיכולוגיה, בוגרת לימודי התפתחות תינוקות במכללת "צעד ראשון" ויועצת שינה בשיטת "0.1 השיטה החדשה לכישורי שינה לתינוקות ופעוטות".
לאחר למעלה מ 10 שנים בשוק העסקי בתפקידי הדרכה, גיוס וניהול משאבי אנוש החלטתי לעשות שינוי, ללכת לכיוון חדש שתמיד עניין אותי, להמשיך לעבוד עם אנשים ובתחום האבחון וההדרכה אך מכיוון שונה.
לפני כ-5 שנים הגענו לכפר יונה, הייתי אז מנהלת משאב אנוש בארגון גדול בתל אביב ובהריון עם בני השלישי, לאחר שילדתי ובמהלך חופשת הלידה החלטתי שאני פותחת סטודיו לתינוקות ונשים בחופשת לידה, קראתי לסטודיו "דנל'ה", ראשי תיבות של "דרך נעימה להתפתחות". 
אני מאמינה שכאשר אמא יוצאת מהבית, פוגשת אימהות נוספות ואיש מקצוע שמלווה ומכוון אותה פנים מול פנים ולא רק דרך המדיה, זה מכניס אותה לפרופורציות ולרוגע. יציאה קבועה מהבית ומפגשים עם תכנים רלוונטים ואוירה טובה עוזרים בהפגת תחושת הבדידות, העייפות והתשישות שחוות לאחר הלידה, מעבר לפן המקצועי של הליווי לתינוק הסדנאות מספקות תמיכה ריגשית של הקשבה ועידוד.


סדנאות בסטודיו דנל׳ה

  • סדנת "בוקר טוב עולם" לידה עד 4 חודשים
  • סדנת "גיל גיל גול" 3 עד 7 חודשים, 
  • סדנת ״מתפתחים בתנועה״ 6 עד 9 חודשים 
  • סדנת "ממשיכים להתנועע" 9 עד 12 חודשים
  • סדנת "ילד של אבא" מיועדת לאבות ותינוקות.

הסדנאות מתקיימות בקבוצות קטנות ומשלבות מוסיקה, תנועה, הרבה תהליכי מגע, עבודה על מערכת שיווי משקל ושימוש באביזרים רלוונטים, התרגילים וההדרכה המקצועית שניתנת להורים מאפשרת יישום גם בבית ואלו כלים שמלווים אותם הלאה לאורך תקופת ההתפתחות של התינוק.
בסדנאות אנו נוגעים בכל הנושאים החל משלב הגזים, שכיבה על הבטן והרמת ראש, סימטריה של הגוף, התהפכויות, זחילה, ישיבה, עמידה והליכה.
מועדון חופשת לידה - בימי ראשון בין השעות 9:30-12:00, מתקיים מפגש בוקר כייפי ומהנה עם ארוחת בוקר והרצאות מעניינות. המועדון פועל כ-4 שנים, אימהות מחכות לו משבוע לשבוע. מקום קבוע שהן יכולות להגיע אליו בכל יום ראשון ומהווה עבורן שיגרה כייפית ובטוחה.
מגיעות למועדון מרצות מדהימות שמלוות אותי לאורך השנים להעביר הלאה לאימהות מהידע הרב והמקצועיות שלהן.
חוגים אחר הצהרים - זמן איכות עם הקטנטנים אחה"צ של מוסיקה ותנועה לגילאי 10 חודשים עד שלוש בחלוקה לפי גיל.
אבחונים ושיעורים פרטיים - ניתן להגיע לאבחון קושי או עיכוב התפתחותי. ההורים מצטיידים ברשימה לתרגול בבית, באבחון נכון ועבודה מדוייקת השיפור ניכר באופן מהיר בגילאים הקטנטנים.
ייעוץ והדרכת שינה - אני פוגשת את התינוק והוריו בביתם, בסביבה ההתפתחותית של התינוק, להדרכה או ליווי צמוד שמשלב גם הדרכה התפתחותית וגם הדרכת שינה.
"ליווי יולדת לאחר לידה" - מפגש עם היולדת בביתה, בזמן שנח לה, במפגש זה אני נותנת את כל הידע ההתחלתי הנחוץ להורים טריים, תנוחות אחיזה, דרכי הרגעה לבכי, גזים, שינה, אמבטיה ועוד. שירות זה ניתן ליולדות בכל הארץ.
**את כל השירותים ניתן לרכוש גם כמתנת לידה.

הסטודיו מהווה מקום מפגש מכיל ומחבק לכל הנשים שבעקבות הלידה והצטרפות תינוק חדש למשפחה חוות, באופן טבעי, שינוי בחייהן.

הניסיון האישי שלי, החוויות שאני חוויתי, בליווי יחס אישי וחם, אווירה נעימה ומשפחתית ורוגע שהמקום משרה, כל אלו הופכים את המקום והמפגשים לחוויה וחופשת לידה אמיתית!! 

כפר יונה | דנה: 054-5438144
 דנל׳ה - דרך נעימה להתפתחות
ליווי התפתחותי וייעוץ שינה לתינוקות
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: