יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: לירז בן שטרית כ״ץ

עורכת דין

פורסם בתאריך:


 

‬לירז‭ ‬בן‭ ‬שטרית‭ ‬כ‭"‬ץ, מנהלת משרד עורכי דין מצליח בתחום דיני המשפחה צוואות וירושות, המדורג בטבלאות בדירוג של Duns100 כאחד המשרדים המובילים בתחומו לשנת 2018. 
 
היכן למדת משפטים?
סיימתי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת ESSEX שבאנגליה ועוסקת בעריכת דין משנת 1998. המשרד הוקם בשנת 2001, ומאז חרט על דגלו מקצועיות בדגש על שירות בלתי מתפשר עבור הלקוח, לצד ליווי צמוד רגיש וקשוב ללקוח לכל אורך ההליכים המשפטיים. 
 
משרדך מתמחה בתחום דיני משפחה, פרטי במה מדובר:
ייצוג וליווי משפטי של גברים ונשים המצויים בהליכי גירושין, ומעניק ליווי צמוד בנושאים כגון הסדרי שהות, משמורת ילדים, הסכמי גירושין, הסכמי טרום נישואין, הסכמי ממון, דמי מזונות ילדים / אשה, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, זכויות פנסיוניות, מחלוקות בין ידועים בציבור, חטיפת ילדים, חלוקת רכוש ובמיוחד כאשר המדובר בשאלות רכושיות מורכבות: מוניטין עסקי, שווי חברות, אפוטרופסות, הסכמי מתנה, סילוק יד, מימוש זכויות,  מאבקי  ירושה, עיזבונות, עריכת צוואות, הסכמים בין יורשים, אפוטרופסות מבוגרים, בקשה למינוי אפוטרופוס, הבעת דעה למינוי אפוטרופוס. 
 
עו"ד ונוטריון לירז בן שטרית-כ"ץ מופיעה דרך קבע בכל הערכאות המשפטיות ומלווה את לקוחותיה לכל אורך ההליכים המשפטיים, תוך מתן שירות מקצועי ומסור. מקצועיותה מתבטאת בראייה ההוליסטית של השירותים המשפטיים כמעטפת, המקיפים את התמונה המלאה של המצב המיוחד בו נמצא הלקוח.  בתוך כך, גם בניית האסטרטגיה המשפטית נשענת על ראיית הסיטואציה כמכלול. 
המשרד מטפל בתביעות בבתי המשפט למשפחה בכל הארץ, בבתי הדין הרבניים, בבתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.
 
מה "האני מאמין" שלך?
עשרים שנות ניסיון לימדו אותי שאפשר וניתן להתגרש בכבוד. לא חייבים לנהל מלחמת התשה עם הצד השני על מנת להגיע להסכם גירושין הוגן. חשוב לזכור שבמלחמות יש פצועים משני הצדדים ובמיוחד כאשר יש ילדים משותפים, ולכן חשוב לשמור על ערוץ תקשורת מכבד וטוב על מנת שניתן יהיה לתקשר הענייני הילדים.
 
מה התיקים שנחשבים לדעתך הקשים ביותר?
תיקי משמורת הם מבחינתי התיקים המורכבים והקשים ביותר משום שמעורבים בהם ילדים. אלו תיקים שדורשים את תשומת ליבי היומיומית. כמו כן, אני משתפת פעולה באופן קבוע ושוטף עם אנשי מקצוע בכירים המגיעים מתחומי ידע שונים ובצוותא נבנה תהליך העבודה על התיק אשר מבטיח את התוצאה הנכונה והטובה ביותר עבור הלקוח  במטרה להגיע ליעד הנכון והרצוי.
 
עו"ד ונוטריון לירז בן שטרית כ"ץ משמשת כמגשרת וכבוררת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין ואף מקבלת תדיר הפניות לגישור מבתי המשפט לענייני משפחה, מכהנת כיו"ר ועדת בית הדין הרבני וכסגן יו"ר ועדת בית המשפט לענייני משפחה במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין, עורכת השתלמויות ונותנת הרצאות בתחום מומחיותה לעורכי דין. 
 
על אף היותך עסוקה, את מוצאת זמן להתנדב
יצר ההתנדבות פועם בי כל הזמן ואני מאמינה שאנו חייבים לתת לחברה. כאדם שמאמין שידע הוא כח, אני מתנדבת בנעמ״ת נתניה ומעניקה ייעוץ משפטי לנשים במצבי משבר. כמו כן, אני חלק ממועדון ״רוטרי״ כפר יונה, בו אני אחראית על הקשר עם מועדוני רוטרי בעולם.
 
המנופים 2, בניין Sea View מגדל A
הרצליה פיתוח טלפון: 09-8655028
אפשרות לפגישות גם בכפר יונה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: