יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: נורית בכר

המרכז לקישורי למידה

פורסם בתאריך:


שמי נורית אני אמא ל-3 ילדים וסבתא ל-4 נכדים, ואני מנהלת ומלמדת כחלק מצוות נרחב של "המרכז לקישורי למידה" שבבעלותי.

אל נושא החינוך הגעתי מתוך תחושת שליחות עמוקה, שגם לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון, רק הולכת ומתחזקת. אני מאמינה, כי לכל ילד יש מסוגלות להצליח, הוא רק צריך את האדם האחד שיראה אותו ויאמין בו! לאורך כל הקריירה שלי כמחנכת וכמורה, זה היה הקו שלאורו פעלתי והוכיח עצמו שוב ושוב, עם הצלחות פנומינליות - ילדים שהמערכת הרימה מהם ידיים, ואני זכיתי בזכות האמונה הזו, לראות אותם מצליחים ומסיימים בגרויות בכבוד.

 

תקופה ארוכה ניהלתי את מרכז למידה בנווה הדסה, שם ליוויתי תלמידים בשיטה הייחודית שלי והעליתי את אחוז ההצלחה בבגרויות ב - 22%, אבל בתוך ליבי הרגשתי, כי אני רוצה לפעול ולתרום למען הילדים של הישוב בו אני חיה ובו גידלתי את ילדי כפר יונה, לכן עזבתי את נווה הדסה ופתחתי את "המרכז לקישורי למידה".
 
השם "קישורי למידה" לא נקבע כלאחר יד, הוא מכיל את האני מאמין היסודי שלי כי קשר טוב בין מורה לתלמיד יהווה את הנדבך עליו התלמיד ילמד ויטפס עד להצלחה והוכחה לעצמו ולסביבתו כי המורה שהאמין בו צדק כל הדרך!
 
המרכז שלי בנוי בקונספט של "מרחב פתוח", כלומר, הוא מעניק את שירותיו בכל יום לכל התלמידים משעה 16:00 עד שעה 20:00, ומאפשר ללומדים בו, לבחור במה הם רוצים להתמקד ולמה הם זקוקים: אם זה סיוע בשיעורי בית, הכנה למבחן, למידה בקבוצות או למידה פרטנית, מקצוע זה או מקצוע אחר. התלמידים יכולים להסתובב בין החדרים השונים בהתאם לצורך, כאשר עומדים לרשותם, סטודנטים שמסייעים בשיעורים ועונים לשאלות וכמובן מורים מקצועיים ומוכשרים, ביניהם אני, שמלמדים את המקצועות בסבלנות רבה וברמה גבוהה: פרטני או בקבוצות של עד 6 תלמידים – כדי להגיע להבנה מיטבית של התלמיד.
 
המרכז נותן שירות הן לתלמידי בתי הספר היסודיים והן לתלמידי התיכונים בכל מקצועות הלמידה ובכל הרמות:
מתמטיקה – כולל הכנה מלאה לבגרות  3/4/5 יחידות,
אנגלית – הכנה לבגרויות, וחוג אנגלית מדוברת למבוגרים לפי רמות, השיפור יכולות השיח באנגלית.
לשון, כימיה ספרות ועוד.
 
כשירות לתלמידים והוריהם, ניתן למצוא במרכז גם סדנת פוטו-תרפיה - הסודות שבצילום. סדנת טיפול רגשי והעצמה. בהנחיית הפוטו-תרפיסטית מירי דריי.
 
אני מזמינה אתכם, תלמידים והורים שחשובה לכם ההצלחה בלימודים והלמידה לא רק בשביל לעבור מבחן אלא, גם כדי להבין, להגיע לביקור במרכז הלמידה שלי, וכמובן מוזמנים להכנס לדף הפייסבוק של המרכז בו תוכלו לקרוא חוות דעת של תלמידים. 
 
מחכה לראותכם, נורית
 
המרכז לקישורי למידה
טלפון: 09-8987652  
052-4769967

 
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: