יום רביעי, 05 באוגוסט 2020, ט"ו אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: אילנה מורדי

אילנה קוסמטיקס מכון קוסמטיקה

פורסם בתאריך:


 

אילנה מורדי, הקוסמטיקאית הותיקה בכפר יונה, בעלת נסיון וותק של למעלה מ-30 שנה. אל לקוחתיה מקבלת אילנה באהבה ובחום בקליניקה המטופחת, כשעל הקיר תלויות עשרות תעודות המעידים על אהבתה ללמידה והעשרה.
 
״במסגרת עבודתי אני מקפידה לצאת פעם בשבוע ליום לימודים, להתעדכן בכל מה שנעשה בעולם הקוסמטיקה, הצועד צעדי ענק לקידמה ולטיפוח איכותיים. אצלי במכון ניתן לקבל טיפול פנים איכותי ברמה גבוהה, הנותן מענה לכל גיל לנשים המעוניינות לשפר את מראה עורן ולשמר פנים ממצוקות וקורנות. באמצעות טכנולוגיות חדישות, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות שמפתיעות גם לאחר טיפול ראשון.
 
טיפול למיצוק הפנים
טכנולוגיית אולטרסאונד  הינו מכשיר היוצר פולסים של גלי קול ממוקדים בתדרים גבוהים. במטרה לגרום לקרישה ממוקדת.איך זה עובד? גירוי הפנים באמצעות חום מבוקר לשכבות הדרמיס העמוקות של העור היוצר כיווץ עמוק של השרירי הפנים לאורך הזמן. הטיפול אינו פולשני. ללא אדמומיות ותופעות לואי וללא סימנים חיצוניים ואין זמן החלמה.
 
מתי רואים תוצאות? כבר מטיפול הראשון שני טיפולים בהפרש של חודש וחצי. הטיפול יוצר מראה מהודק, מפחית סנטר כפול.
הטיפול מיועד מגיל 30, נמשך כשעה באווירה נעימה אצלי במכון. 
טכנולוגיית אולטראסאונד למיצוק הפנים המובילה בעולם. תעניק לפניך לצואר מתיחה והרמה באופן שקרוב לניתוח ליפטינג. להשגת תוצאות מירביות יש לבצע שני טיפולים.
 
טיפולי מזוטרפיה
טיפול עם מהפיכה בטיפוח העור, אנחנו מכירים אותו בעיקר בטיפולי האנטי אייג׳ינג המעניק לעור מראה מוצק. מחליק קמטוטים, מעניק לעור מראה זוהר וקורן. הטיפול מתאים גם לצלקות אקנה, נקבוביות פתוחות. לטיפול זה מומלצת סידרה של 5 טיפולים בתדירות של אחת לחודש עם חומרים מתאימים.
בסיום העור יהיה מוצק, עם ברק, טשטוש בצלקת, נקבוביות סגורות ויחול שיפור בקמטוטים.
פוטותרפיה זה טיפול באמצעות קרינת אור אולטרה סגולה, שנמצא יעיל למספר רב של מחלות עור.
 
טיפולי פוטותרפיה
הטיפול ניתן על ידי מכשיר המדמה את קרינת השמש, בשילוב עם משחות או תרופות משלימות, או כטיפול הניתן בחשיפה טבעית לקרני השמש, למשל בים המלח.
 
הזרקות ופיסול פנים עם ד״ר אופיר שיין
שיטת פיסול הפנים של ד"ר קליין נוצרה במטרה להחליק, להצעיר ולתקן את כל מה שהטבע או הגיל היו פחות סלחניים כלפיו – בדרך חדשנית וטכנולוגית יותר מהקיימות היום. אחת ל-3 חודשים, מגיע ד״ר שיין עם צוותו, מטעם מרפאות ד״ר קליין להזרקות במכון של אילנה. בבואכם למכון, יאבחן ד״ר שיין והצוות את מצב עור הפנים שלכם וייתן המלצה לטיפול המתאים ביותר
 
מוצרי קוסמטיקה
אצל אילנה ניתן למצוא את מוצרי הקוסמטיקה הטובים ביותר מהחברות המובילות כיום בשוק: ד״ר דב קליין, חווה זינגבוים, ג׳רנטיק ועוד.
אם את מתלבטת, לא יודעת מה מתאים לך?
אשמח לתת לך ייעוץ ולהתאים הטיפול הטוב ביותר לעור פנייך.
 
אילנה קוסמטיקס 
רחוב האשוח 2, כפר יונה
טלפון: 052-3356895 | 09-8986991
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
אילנה תותחית
אתי בלאיש | 07:51   07.05.18
2
אילנה תותחית
אתי בלאיש | 07:51   07.05.18
1
אומנית ממש
נורית | 18:58   12.04.18