יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: דנה טוקר

AliveYoga

פורסם בתאריך:


 

מורה מוסמכת לאשטנגה ויניאסה יוגה
״את היוגה פגשתי לראשונה בחיי רק אחרי גיל 30, אחרי שהתחתנתי, אחרי שילדיי נולדו, אחרי שכבר השגתי עבודה מסודרת. אבל, היום אני יודעת להגיד שהיה שם משהו חסר  וכנראה שזו הסיבה שמהרגע שעליתי על מזרן היוגה לראשונה, הרגשתי שהגעתי הביתה ושהיא חלק בלתי נפרד מחיי.  תמיד אהבתי לעשות דברים פיזיים עם הגוף לרוץ, לרכב ואפילו ללכת למכון כושר אבל ביוגה הרגשתי עם ההתמדה בתרגול כי גיליתי את גופי מחדש התאהבתי בו במקום לבקר אותו, הבטחון העצמי שלי גדל וזה היה שינוי מהותי בחיי. נחשפתי דרך היוגה למדיטציה, לתרגילי נשימה והתבוננות וגיליתי כלי שתמך בי  גם בשגרה ביומיום השוחק, ראיתי איך השקט שבי גדל ורכות שהתחבאה עמוק צצה על פני השטח. 
 
דנה תלמידתם של אובי ליפשיץ (ויניאסה), ד"ר גיל זולברג (יוגה תרפיה), ויקי טומסקי (אשטנגה) ושל מורים בכירים רבים וטובים מגישות שונות בארץ ומחו"ל. השיעורים שלה מאופניים ברצפי תנועה דינמיים ויצירתיים, במעברים זורמים בין תנוחות היוגה (בתאום התנועה והנשימה יחדיו), תוך שימת דגש על הנחייה מדויקת למנחי הגוף. טיפוח יציבה תקינה מתוך הקשבה והתבוננות.
היא מספרת בגאווה על קהילת היוגיסטים שיצרה, המתרגלים המסורים שלה, וההווי המיוחד ביניהם. הדינאמיקה הזו של משפחתיות שיחות על החיים שלנו מחוץ לסטודיו, שתיית צ'אי יחדיו בסוף שיעור ביום חורף קר, כל זה נרקם לאט מתוך עשייה רבה  וראיית השיעורים שלה הרבה מעבר לחוג יוגה במתנ"ס.
 
"אחד הפרויקטים החשובים עבורי אלו  סדנאות ההשראה שאני מקיימת כאן בכפר אחת לכמה חודשים, לאחרונה נערכה סדנת זוגות לתאי יוגה תרפי מתוך עולם העיסוי התאילנדי, המתרגלים הביאו את בני הזוג אשר רובם נחשפו לראשונה לעולמות המגע והנפש, המגע מרכיב את אלמנט הריפוי, מבריא ומיטיב בו זמנית לנותן ולמקבל. המבוכה הראשונית השתחררה דרך הומור והפכה לערב מקסים ומקרב לבבות״
כך גם החלה מסורת שנתית של סופי שבוע חורפי במדבר ובקיץ הקרוב מתוכננת חופשת יוגה ושלווה אל מולי חופי קפריסין המדהימה. 
השיעורים במתקיימים במרכז הקהילתי בכפר יונה.
 
דנה טוקר | 052-6687189 
לשאלות ותאום שעור ניסיון מוזמנים לדבר איתי

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תותחית אמיתית
נורית | 18:56   12.04.18