יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: נאוה בן דוד (כהן)

עו"ד מעמד אישי ומשפחה מגשרת משפחה מוסמכת

פורסם בתאריך:


 

עורכת דין בתחום הגירושין, הסכמי גירושין והסכמי ממון, צוואות ירושות אפוטרופסות.
גרושה אם ל-2 ילדים בוגרים, ברק בן 25 – ייבואן שיער ויצרן פאות ועדן בת 23- מעצבת בגדי ים
מתגוררת בכפר יונה, אליה עברנו מבית יצחק. המעבר ממושב למגורים בכפר יונה בבניין, היה להפתעתנו נחיתה רכה, שכונת יפה נוף היא שכונה שכייף לגור בה בעלת אוכלוסיה איכותית ונעימה והתרגלנו לצביון העיר במקום מושב.
 
כמשפחה אנחנו משפחה מלאת יעדים והשגת מטרות, כל אחד מאתנו הוא בעל עסק משלו, בני ברק יבואן שיער וייצרן פאות, ועדן בתי מעצבת בגדי ים פרי עיצובה. גידלתי את ילדיי להיות נחושים בהשגת והגשמת המטרות ולמרות גילם הצעיר הם כבר בעלי עסק עצמאי וכולנו יחד עוזרים אחד לשניה בהגשמת מטרותיו וחלומותיו העסקיים.

 

במשך 15 שנים  ניהלתי משרדי עורכי דין ולימים הפכתי בעצמי לעורכת דין מובילה בתחום המשפחה והמעמד האישי.
כיום אני בעלת משרדי עורכי דין בתחום המשפחה, משרדי מונה 3 סניפים: בכפר יונה, ברמת גן ובקרית שמונה.
 
אני מגיעה לכל הסניפים ופוגשת באופן אישי כל אחד ואחת מלקוחותיי באופן פרונטאלי, בונה לכל לקוח את התיק שמתאים לו, עם מירב תשומת הלב והקפדה על מתן מענה מקצועי ומקיף, מלא באמפתיה וסובלנות והגעה לתוצאה המשפטית הטובה ביותר.
תחום התמחותו המרכזי של המשרד: דיני משפחה, גירושין וירושה, גישור במשפחה בכל הרבדים כולל גישור לגירושין ו/או גישור ויישוב סכסוכים במשפחה לחילופין שלום בית. 
 
גישור משפחה - כמגשרת מוסמכת, אני מייעצת ומדריכה זוגות המגיעים אליי לפני גירושין, לפני קבלת ההחלטה, כיצד להתמודד עם ההחלטה ואיך ממשיכים הלאה. בגירושין אין מנצחים!. אם זוג מחליט לסיים את הקשר, הרי שיש לסיימו בהסכם, אין גירושים יפים, אך ניתן להתגרש ללא הפסד כלכלי, כאב, כעסים ונזקים לילדים.
 
תחום  דיני המשפחה הינו תחום מלא אמוציות ורגשות, כעסים ופרידות, בכי ועצב ואני כעורכת דין מרגישה את הכאב של כל לקוח/ה, פעם אני מייצגת נשים ופעם אני מייצגת גברים, פעם אני בצד הבוגד ופעם אני בצד הנבגד, אבל המשותף לכולם זה שתמיד זה עצוב וכואב, בכדי למזער את הכאב אני כאן בשבילכם לעבור אתכם את התהליך יד ביד.
צוואות ירושות ועזבונות - עריכת צוואות, הוצאת צו קיום צוואה וצו ירושה, התנגדויות לצוואה וניהול עיזבון, חלוקת רכוש והסכם בין יורשים.
אפוטרופסות - הוצאת צו אפוטרופסות וליווי המשפחה בטיפול בחסוי או בהורה הקשיש בכל הרבדים המשפטיים מול כל הגופים הרפואיים והממשלתיים עד לקבלת הצו ולאחריו.
עורך דין טוב הוא עורך דין שבוחר את האסטרטגיה הנכונה לפעול בתיק, עם מחשבה רבה, והתאמת האסטרטגיה לנתונים האוביקטיבים של הלקוח שלפני. 

 

המיוחד במשרד שלנו הוא היחס החם, ההקשבה,
הזמינות והנוחיות בעובדה כי יש לי משרדים בפריסה ארצית: 
סניף בשרון במרכז ובצפון הארץ.
לא מתחילים הליך משפטי מבלי להתייעץ! 
לתיאום פגישת יעוץ פנו אלי: 
נאוה בן דוד (כהן) עו״ד

טלפון: 052-2842568

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: