יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: עירית רגב

ציירת ומורה לציור

פורסם בתאריך:


 

שמי עירית רגב ואני ציירת ומורה לציור.
 
תמיד האמנתי שאם אתה מקבל מתנה, זו זכות לשתף ולהעביר לאחרים. וכן, עם יכולת ללמוד וללמד ציור באופן הכי ברור ומובן, להנגיש את לימוד הציור לכל אחד ואחת, ליצור ולצייר, פשוט להגשים חלום. זאת אומרת, להיות וללוות את הבחירה האישית שלכם, תוך כדי הקניית הטכניקות הנדרשות, עד לתוצאה הרצוייה. זאת משימתי.
 
כציירת וכמורה לציור יש חשיבות גדולה בעיני לתת הזדמנות ואפשרות לכל מי שחפץ וסקרן לצייר ולהתקדם. לממש, להביע וליצור את מה שמעניין אותו. כיוצרת שמציירת אני באה ממקום פנימי אמיתי של נתינה. לא באה להתריס, לא להרשים ולא לזעזע.
אלא ממקום של שקט ורצון לחיבור. חיבור למוכר, לפשטות, לבית ולאנושיות - פשוט להיות כמואר מכיל השפע של הקיום ועל ידי הציור להאיר ולתת.
 
הציור הוא שפה -
כמו כל ביטוי אומנותי - מוזיקה, תיאטרון, ספרות וכדומה. תיקוותי היא להעביר לצופה את הטוב הקיים. וזה הדבר המרגש לדעתי. כציירת וגם כמלמדת ומדריכה, אני מקפידה על פשטות, מנסה להנגיש את הלימוד באופן ברור ומובן לכל. 
מאמינה בחוש הומור ובראיית הדברים מכמה שיותר זוויות, והכי חשוב עושה הכל בצרה הכי טובה שאני יכולה, במלאות ובמסירות

 

שיקמה, תלמידה של עירית: "בעזרתה והדרכתה של עירית גיליתי שגם אני יכולה להגיע להישגים בתחום הציור. מפרגנת ומעודדת, השיעור הוא החוויה השבועית שלי ואני עדיין מתקשה להאמין איזה דברים מופלאים יוצאים ממני."
אז, נעים לי מאוד. לכפר יונה הגעתי עם משפחתי לפני שש שנים לאחר שליחות של שש שנים בסינגפור. היום אני מעבירה סדנאות ציור למבוגרים בסטודיו של מרינה.
 
עירית רגב | כפר יונה
טלפון:  054-5854422

 
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: