יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: שירי בוארון

עיצוב שיער שירי

פורסם בתאריך:


שירי בוארון, בת 39, נשואה לאילן כדורגלן עבר, ואם לארבעה. בעלת המספרה "עיצוב שיער שירי" ברחוב גולני בכפר יונה. מתמחה בתספורות, צבע ותסרוקות ערב. 

 

"בביה"ס התיכון למדתי עיצוב אופנה ומאז אני חזק בתחום אופנה ויופי. למדתי את מקצוע הספרות בבי"ס פרטי. בצה״ל שירתתי בהנדסה קרבית והייתי הספרית הראשונה בצה"ל. 
את ההתמחות עשיתי אצל אימי שהייתה בעלת מספרה. לאחר 3 שנים עבדתי כשכירה אצל "איציק ידי זהב" ויגאל חסיד. הבנתי שאין כמו בבית וחזרתי לעבוד אצל אמא במספרה״.
מספרה באווירה משפחתית. 
לקוחה היא כמו בת משפחה ותמיד תצא מרוצה
 
לפני כ-15 שנים פתחה שירי את "עיצוב שיער שירי" בקניון כפר יונה. לפני כחמש שנים שיפצו את ביתם ברחוב גולני, שם הקימו מספרה חדשנית מרווחת, עם חזית וכניסה פרטית, נגישה ונוחה ועם פרטיות ללקוחות. מאז שירי והמספרה שם. 
״כנות, פתיחות ויושר עם הלקוחות, מבלי לוותר על מקצועיות ברמה הכי גבוהה - זה המוטו המרכזי המוביל אותי בעסק ועם השקעה מתמדת ויחס חם ביני לבין כל הלקוחות, בעיקר הרבה סבלנות. גם בהתראה קצרה אקבל את הלקוחות שלי כי אני מודעת ללוח הזמנים הצפוף, בעיקר בשנים האחרונות, וודאי אצל נשים צעירות עם ילדים קטנים, נשים עסוקות העובדות מחוץ לבית שעות ארוכות״.

 

אצל שירי תמצאו את כל הטיפולים והפינוק לשיער: החלקות שיער מכל הסוגים, כל סוגי הגוונים לשיער, תספורות נשים, גברים וילדים. צבע, תסרוקות, תוספות שיער, פן, איפור קבוע, גבות וניקוב חורים. במספרה ניתן לתרום שיער לחולות סרטן. במקום יש פניסטית לרשות הלקוחות.
 
שלוש העצות שלי לחיים:
1. אם אתם מאמינים בעצמכם אל תהססו. קחו סיכון. סיכון מחושב כי בחיים צריך לקחת סיכונים אחרת לא מתקדמים.
2. המפתח להצלחה זה הכנות עם הלקוחות שלכם. חשוב שהלקוחות יסמכו עליכם.
3. כסף זה לא הכל בחיים. אנחנו עושים אותו ולא הוא עושה אותנו.
שילוב משפחה ועסק זה עניין של גישה, איך אנחנו מסתכלים על החיים. אם ניקח אותם קשה, סיכוי גבוה שנרגיש שכלום לא מסתדר, אם ניקח אותם בכייף וכל דבר באהבה ושמחה, נמצא את הדרך הכי טובה למינון הנכון.
המשפחה, הבעל והילדים, הם הכי חשובים, ייהנו מכך שאנו עצמאיים ובעלי עסק. 
 
לקוחות אצלנו מרגישים בבית וזה הכי חשוב שלקוחה היא ממש כמו בת משפחה. לקוחה תמיד תצא מרוצה. לקיחת אחריות זה מוטו מרכזי אצלי. התוצאה תהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. וותק של מעל 20 שנים בתחום, מקצועיות ושרות זה השילוב המנצח שלי.

שירי בוארון
רחוב גולני 2, כפר יונה
טלפון: 09-8947498 | 050-5200002

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
שירי שיר
נורית | 19:00   12.04.18