יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: פנינה דיין

משרד תיווך ופיתוח נדל״ן ״דיין נכסים״

פורסם בתאריך:


 

פנינה דיין, נשואה ואם ל-3 ילדים מקסימים, תושבת כפר יונה, היא הבעלים של משרד התיווך ״דיין נכסים״.
פנינה בעלת BA במנהל עסקים, MA בהתנהגות ארגונית, מגשרת בתחום הנדל"ן, בוגרת לימודי עיצוב פנים, לומדת כיום לתואר שני בתחום הנדל״ן. מנהלת נכסים בעלת ניסיון עשיר ומוצלח באזור השרון.

 

מאז ומתמיד היה תחום הנדל״ן קרוב לליבה של פנינה, מה שהוביל אותה בסופו של דבר לעסוק בתחום. חברה הציעה לה ללכת ללמוד קורס תיווך, כשהייתה בחופשת לידה וכך עשתה. ״באתי -התאהבתי״, מסכמת פנינה בשתי מילים. 
כשסיימה את הלימודים, החלה לעבוד במשרד תיווך מקומי ולאחר שנתיים, פתחה משרד עצמאי משלה, החולש על כל איזור השרון: כפר יונה / פרדסיה / צור משה / קדימה צורן / תל-מונד / אבן יהודה / קרית השרון.

 

דיין נכסים - משרד תיווך ופיתוח נדל"ן. המשרד מתמחה במכירה, קניה, השכרה והשקעות נדל"ן באזור השרון.
אנו מלווים את הלקוחות שלנו מרגע בו הרצון לבית חדש מתגבש ועד לכניסה, משתפים ומייעצים מניסיוננו המקצועי והמקיף. המשרד נותן שירות מקיף למי שרוצה למכור או לקנות נכס והכל בהתאמה לתקציב. כשלקוח פונה אלינו במשרד, אנחנו תחילה מאתרים את הצרכים שלו, האם הוא מחפש דירה גדולה או קטנה, בית פרטי או משותף, האם הוא מעוניין לגור בעיר או בכפר, מכאן אנו מתחילים בתהליך של הצגת הנכסים המתאימים לו מבחינת המיקום, המחיר והכי חשוב, היא התחושה הטובה של הלקוח לגבי הנכס, כאילו נבנה במיוחד עבורו.
 
תהליך המכירה של הנכס לא מסתיים בהבאת הלקוח לנכס, אלא עד לרגע בו הוא מקבל את המפתח לאורך כל התהליך: ניהול מו״מ, פגישה עם עו״ד, חתימת החוזה, מועד פינוי והקשר הבינאישי של כולם יחד.
 
כשעסקה נחתמת, קודם כל אני שמחה מאוד עבור הקונים והמוכרים, כי כל אחד עשה צעד משמעותי בחייו וכל אחד מתחיל פרק חדש בחייו, זוהי תחושת סיפוק ענקית, שאני שותפה לגורלות של אנשים.
 
מעבר לתחום התיווך דיין נכסים עוסק מספר שנים ביזמות עיסקית דיין נכסים כבר הספיקה לבנות מס׳ בתים מיוחדים באזורים שונים ... תחום היזמות מעניין ומעשיר וגם פה מאפשר לקנות , ליצור, לבנות ולהביא חלום למציאות .
דיין נכסים מתמחה גם בבניה עבור לקוחות פרטים / עיסקיים. 
כמו כן, מתמחים בניוד לקוחות מאיזור לאיזור בהתאמה לתקציב וצרכים אישיים.

 

צוות המשרד מחולק לפי איזורי התמחות:
ניר סבן - פרדסיה, תל-מונד, אבן יהודה, קדימה - צורן
דולי שטרייף - איזור התמחות כפר יונה
חיה יושע - אבן יהודה, נתניה, קרית השרון
אורית נגבי - מושבים בשרון
מורן סקר - מנהלת משרד
 
דיין נכסים | תיווך ופיתוח נדל״ן
מומחים במכירה | קניה
 השכרה והשקעות נדל״ן

וייצמן 34, כפר יונה 
טלפון: 054-5555517

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: