יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: רות שחר

״סטטוס״ צילומי שיניים והדמיה

פורסם בתאריך:


הכל התחיל לפני 15 שנה מחלום קטן של בעלי עקיבא ז״ל שהשתחרר מצבא קבע וחלם לעשות לביתו. אני באתי מעולם אחר לגמרי, מעולם עיצוב הפנים והאומנות. רכשתי מקצוע בתחום עיצוב הפנים ובמקביל ניהלתי סטודיו ללימדי ויטראג׳, תחום שאהבתי מאוד ואף הצלחתי בו. אך חלומו של בעלי לעסק משפחתי נגע גם בי, וכך לגמרי במקרה פתחנו מכון לצילומי שיניים בחדרה. כשלמדנו את רזי המקצוע, שהעיסוק בו הוא מאוד מקצועי, זה היה מאתגר. בעלי היה חדור מוטיבציה להצליח, עם הרבה ידע בתחום הניהול, כצוללן לשעבר, ידע לצלול למים העמוקים.

 

במהלך העבודה רכשנו נסיון, ידע ומקצועיות בניהול המכון, ובהמשך אף רכשנו את סניפי סטטוס לצילומי שיניים והדמיה.
עם השנים, הפכנו למומחים בתחום ובשיאנו היו לנו 13 סניפים שהתפרסו בכל האיזור. ההחלטה לפתוח סניף בכפר יונה, הייתה בדיעבד החלטה חשובה ואסטרטגית. ראשית, כי זהו ביתנו ושנית, עם הזמן העברתי את ניהול העסק לכאן, מה שהקנה לי נוחות גדולה.
לפני כשנתיים, בעלי עקיבא ז״ל, נפטר ממחלה ממארת וחשתי שאני בשוקת שבורה. למזלי הגדול, חתני זיו ובתי אדווה נכנסו לנהל ביחד איתי את העסק, מה שהקל עלי את המשך קיומו והצלחתו של העסק.
 
כיום, למכון השיניים וההדמיה 6 סניפים, הממוקמים בכפר יונה, חדרה (2 סניפים), פרדס חנה, אור עקיבא ובזכרון יעקב.
אנו מגדרירים את עצמנו כחברה משפחתית בכל מובן, גם העובדות שלנו מרגישות את האכפתיות והדאגה שיש לנו אליהן. החברה מונה כיום 27 עובדות, חלקן מלוות אותנו מיום ההקמה.
 
קצב ההתפתחות הטכנולוגית בתחום ההדמיה הדנטלית דרש מרשת מכוני סטטוס להפוך למוקד ידע בתחום עבור הרופאים והמרפאות זאת בשילוב הציוד המתקדם שרכשנו ברשת ומספקים ללקוחותינו את השירות המקצועי האיכותי והאדיב.
תושבי כפר יונה והסביבה, גם אם אינכם מטופלים על ידי הרופאים בכפר ובסביבתה, אתם מוזמנים לבוא ולהצטלם אצלנו ללא המתנה בתור ומבלי שתצטרכו להתקע בפקקים ולחפש חניה.
 
אנחנו מספקים את כל סוגי צילומי השיניים, עם פיענוח מהיר וצילומי אורתודנטיה.
 
סטטוס - צילומי שיניים והדמיה
כפר יונה | טלפון: 09-7666269
www.status-dent.co.il

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: